Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Lap 24, 2014 15:04

Mamų sumanumo skatinimas - parodoje ,,Vaikų šalis 2014’’


Savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre ,,LITEXPO’’ vyko jau 20-oji tarptautinė paroda būsimiems tėvams, kūdikiams ir vaikams ,,Vaikų šalis 2014’’.   

Šiais metais parodoje dominavo sumanios mamos tema. Anot organizatorių, kiekviena moteris, besilaukdama ar augindama namuose mažamečius vaikus gali būti kūrybinga, sąmoninga ir sumani: sugebėti ne tik kurti rankdarbius, bet ir mokytis naujų dalykų, aktyviai dalyvauti visuomeninėje, kūrybinėje veikloje ar net pradėti savo verslą. Siekiant įkvėpti jaunas mamas naujoms ir drąsioms idėjoms realizuoti save, parodoje veikė sumanios mamos erdvė, kurioje vyko paskaitos, diskusijos, knygų pristatymai, žinomos sumanios mamos dalijosi savo sėkmės istorijomis. Parodos metu pirmą kartą Lietuvoje buvo organizuojama virtualių asistenčių akademija, kurioje buvo galima sužinoti kas yra virtualios asistentės,  kaip jomis pasinaudoti, kaip „prisijaukinti“ naujausias technologijas, sukurti ar plėsti asmeninį verslą.

Tarp parodos dayvių buvo galima išvysti vaikiškų prekių, žaislų, drabužių tiekėjų, taip pat darželių stendus. Šiemet parodoje dalyvavo ir draugiškas alergiškiems vaikams privatus darželis ,,Išminčiukai’’. ,,Parodos metu daugiausiai dėmesio sulaukėme iš mamyčių, kurios augina maždaug metukų laiko vaikučius ir netolimoje ateityje planuoja juos leisti į darželį.  Džiaugiamės tokiu dėmesiu, kuris reiškia, jog vaikai darželį lankys ne vienerius metus, tad mes matysime kaip jie auga. Tokiu būdu mūsų darželis „Išminčiukai“ galės augti drauge su mažaisiais jo lankytojais’’, - pirmąkart dalyvavimo parodoje patirtimi dalijosi darželio atstovai.

 

 Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Iki pirmojo „Lilo ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncerto Kaune likus dviem dienoms į prekybą buvo paleista 500 papildomų stovimų bilietų. Tačiau pastarosiomis dienomis susidomėjimas hiphopo dueto pasirodymu Kauno „Žalgirio“ arenoje toks, kad renginio organizatoriai „Seven Live“...

Lapkričio 24 d. Vilniuje, Lotynų Amerikos kokteilių bare-klube “Pabo Latino” ir lapkričio 25 d. Klaipėdos bare „Cartel 21” pirmą kartą Lietuvoje bus pristatomas Kroatijoje reziduojančio Miguel Concha šou „A great tribute to Michael Jackson“. Pasaulyje pripažintas legendinio pop karaliaus...

Tarptautinis repo ir RnB atlikėjas grįžta į sostinės sceną! Tam jis yra paruošęs unikalią ir jau ne vienoje pasaulio valstybėje patikrintą ir pamėgtą programą. Tai scenos pasirodymas, specialiai skirtas naktiniams vakarėliams, kurį sukūrė pats Sezzy.

reklama

reklama