Orai Vilniuje
Penktadienis 2017.09.22
Sau 12, 2015 09:41

Šeši būdai paruošti odą šaltam orui


Ne veltui sakoma „šaltis kandžiojasi“. Kiekvienas žinome tą jausmą, kai tik išėjus iš namų norisi gręžtis atgal ir susisukti į šiltą antklodę, nes lauke tiesiog badosi žiemiškas oras. Pateikiame Jums keleta patarimų, kaip nuo šalčio apsaugoti dažniausiai apnuogintas kūno vietas – odą, plaukus ir akis.

  • Nepamirškite drėkinti savo odos bei plaukų. Svarbu ne tik pasirinkti tinkamą kosmetiką, bet ir sureguliuoti orą namuose. Jei jūsiškiuose oras – per sausas, nusipirkite aplinkos drėkiklį. Odos bei plaukų skirtumus pajausite iš karto. Lūpoms drėkinti puikiai tiks specialūs šaltam orui skirti vazelinai.
  • Gerkite daug vandens. Šis patarimas nuolat kartojasi tiek dietas aprašančiuose tinklalapiuose, tiek odos ar plaukų bloguose. Ne be reikalo. Vanduo ne tik atgaivins jūsų odą, bet ir suteiks jai elastingumo, kuris apsaugos nuo greitų sutrūkinėjimų dėl šalčio.
  • Apsirenkite. Posakis „nėra blogo oro, tik bloga apranga“ - ne iš piršto laužtas. Stenkitės įsisupti į šaliką ar šiltą skarą, plaukus slėpkite po kepure, rankas – pirštinėse. Iš karto pajausite šilumos naudą.
  • Nepamirškite kremo nuo saulės. Taip, tai ne tik vasaros atributas. Svarbiausia juo padengti odą saulėtomis žiemos dienomis.
  • Naudokite akinius nuo saulės. Jei jų jums reikia vasarą, akims taip pat sunku prisitaikyti ir žiemą, kai papildomai spinduliai dar atsispindi ir nuo sniego.
  • Sutrumpinkite dušus. Nors ir kaip malonu po šalto vakaro atsipalaiduoti ilgo karšto dušo procedūromis, tačiau reikėtų jas sutrumpinti iki  5 – 10 min., o vandenį keisti ne karštu, o šiltu. Kontrastiniai dušai ne tik pastangrintų odą, bet ir užgrūdintų jūsų organizmą.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Sportinė liemenėlė šiuolaikinei moteriai tapo neatsiejamu sporto atributu. Reta kuri pasiryžtų į rytinę mankštą ar vakarinę treniruotę keliauti be jos – tai ne tik patogu, bet dar ir gražu, juk šiais laikais liemenėlių pasirinkimas labai platus, jos ryškios, įvairių siluetų. Tačiau statistika...

Norite atjaunėjusios, lygesnės, gražesnės ar be raukšlelių veido odos? Šiandieninė grožio pramonė siūlo kalną priemonių, iš kurių vienos tik užims vietą jūsų vonios spintelėje, kitos yra itin veiksmingos ir būtinai turi atsidurti jūsų kosmetinėje. Hialurono rūgštis – Japonijoje gimusi amžino...

Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos gyvenimas atrodo kaip svajonė – nesibaigiančios kelionės, prabangūs rūmai, minios gerbėjų ir daugybė privilegijų. Iš tikrųjų karališkosios šeimos nariai yra susaistyti griežtų protokolo taisyklių ir negali daryti ko tik užsigeidę. 

reklama

reklama