Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.06.29
Sau 09, 2017 22:26

Jolantos Sadauskienės 10 grožio ir stiliaus ,,must have’’


Modelių agentūros ,,Modilinos’’ vadovė Jolanta Sadauskienė su mumis dalijasi savo mėgstamiausių TOP 10 grožio ir stiliaus ,,must have''.

1. Šio sezono garderobo atradimas. Nesu mados ikona ar Kembridžo hercogienė, kurios apdarus aptarinėja visi, todėl dažniausiai renkuosi patogumą. Gal šį sezoną atradau paltus ir striukes, nes šiltėjant žiemoms kailiniai jau tampa nelabai dėvimu rūbu, nors su jais anksčiau galėdavau ir miegoti. Visai neseniai mane labai nudžiugino švenčių proga Audronės (dizainerė Audronė Bunikienė – red. pastaba) dovanotas paltas.

2. Makiažo priemonė Nr. 1.  ,,Diamo meteorite’’ biri pudra.

3. Citata, kuri įkvepia. ,,Miela problema, mano Dievas didesnis nei tu.’’

4. Mylimiausias kvapas. Neturiu mylimiausių kvapų, negaliu pagalvot apie tuos pačius kvepalus kelias dienas iš eilės - tai priklauso nuo nuotaikos, planų ir kur einu. Šios dienos kvapas - ,,Cruel Intensions by Killian''.

5. Kada sau esi gražiausia? Dažnai į save nežiūriu ir nesergu savęs stebėjimo manija, bet man labai patinka mano vaizdas kokiame nors SPA.

6. Dienos ritualas. Katapultuotis is lovos, išgerti 2 puodelius kavos, paslampinėti namuose susivėlus, tada pusryčiauti, praustis, kedentis ir keliauti dienos tiklsų link… O tada su mūsų darbo specifika niekada nežinau, kas nutiks musu globalioje rinkoje ir kokiais laimėjimais galėsiu džiaugtis vakare.

7. Auksas ar sidabras? Auksas, bet gal gi ne metalas svarbiau, o akmuo.

8. Papuošalas, kuris arčiausiai kūno. Turbūt gražios mintys.

9. Įsimintiniausias komplimentas. Merginų kastingo užsienio agentūroms metu mūsų ofise vienas agentas, išgirdęs, kad agentūrai jau 19 metų, su nepasitikėjimu žvelgdamas į mane, tarė: ,,Nejau agentūrą įkūrei, kai dar buvai vaikas?’’ (šypsosi).

 10. Trys gražiausios moters savybės. Gražiausios moters savybės yra vadovavimas žmonėms, jiems to nepastebint, atjauta, švari sirdis ir mokėjimas nemeluoti sau.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Turbūt kiekvienam vis dažniau tenka matyti upėje, ežere ar jūroje ant lentos stovinčius ir plaukiančius žmones – šis irklenčių sportas arba kitaip sup‘inimas populiarėja ir mūsų šalyje. Prieš ketverius metus vandens sporto mylėtojas Markas Gurskij ne tik pats išmėgino sup’inimą, jį įsimylėjo, bet...

Modelis Deimantė Andriuškaitė, krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja Giedrė Dzindzelėtaitė, dainininkė Viktorija Vaičaitė bei „Mis Europa 2017” Marija Slušnytė, fotosesijoje įkūnijusios Vilniuje liepos mėnesį atidaromo pasaulyje žinomo sporto baro HOOTERS merginas, patikino – tai joms buvo malonus...

Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų sukvietė populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ atidarymo tiesioginė transliacija. Karščiausio vasaros projekto vairas vėl patikėtas itin charizmatiškam vedėjų duetui – Vaidai Skaisgirei ir Justinui Jankevičiui. Ypatingai progai V....

reklama

reklama