Orai Vilniuje
Antradienis 2017.12.12
Sau 09, 2017 22:26

Jolantos Sadauskienės 10 grožio ir stiliaus ,,must have’’


Modelių agentūros ,,Modilinos’’ vadovė Jolanta Sadauskienė su mumis dalijasi savo mėgstamiausių TOP 10 grožio ir stiliaus ,,must have''.

1. Šio sezono garderobo atradimas. Nesu mados ikona ar Kembridžo hercogienė, kurios apdarus aptarinėja visi, todėl dažniausiai renkuosi patogumą. Gal šį sezoną atradau paltus ir striukes, nes šiltėjant žiemoms kailiniai jau tampa nelabai dėvimu rūbu, nors su jais anksčiau galėdavau ir miegoti. Visai neseniai mane labai nudžiugino švenčių proga Audronės (dizainerė Audronė Bunikienė – red. pastaba) dovanotas paltas.

2. Makiažo priemonė Nr. 1.  ,,Diamo meteorite’’ biri pudra.

3. Citata, kuri įkvepia. ,,Miela problema, mano Dievas didesnis nei tu.’’

4. Mylimiausias kvapas. Neturiu mylimiausių kvapų, negaliu pagalvot apie tuos pačius kvepalus kelias dienas iš eilės - tai priklauso nuo nuotaikos, planų ir kur einu. Šios dienos kvapas - ,,Cruel Intensions by Killian''.

5. Kada sau esi gražiausia? Dažnai į save nežiūriu ir nesergu savęs stebėjimo manija, bet man labai patinka mano vaizdas kokiame nors SPA.

6. Dienos ritualas. Katapultuotis is lovos, išgerti 2 puodelius kavos, paslampinėti namuose susivėlus, tada pusryčiauti, praustis, kedentis ir keliauti dienos tiklsų link… O tada su mūsų darbo specifika niekada nežinau, kas nutiks musu globalioje rinkoje ir kokiais laimėjimais galėsiu džiaugtis vakare.

7. Auksas ar sidabras? Auksas, bet gal gi ne metalas svarbiau, o akmuo.

8. Papuošalas, kuris arčiausiai kūno. Turbūt gražios mintys.

9. Įsimintiniausias komplimentas. Merginų kastingo užsienio agentūroms metu mūsų ofise vienas agentas, išgirdęs, kad agentūrai jau 19 metų, su nepasitikėjimu žvelgdamas į mane, tarė: ,,Nejau agentūrą įkūrei, kai dar buvai vaikas?’’ (šypsosi).

 10. Trys gražiausios moters savybės. Gražiausios moters savybės yra vadovavimas žmonėms, jiems to nepastebint, atjauta, švari sirdis ir mokėjimas nemeluoti sau.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Liko visai nedaug iki didžiojo švenčių maratono. Prasidėsiantis kalėdinių švenčių periodas ne vienai susuks galvą – o ką gi rengtis? Supermodelis Simona Starkutė pristato aštuonis skirtingus  šventinius įvaizdžius, kurie tikrai įkvėps savojo stiliaus beieškant.  

Mergina, kuri niekada nenorėjo būti panaši į kitas pramogų pasaulio žvaigždes, vertinanti galimybę kurti ir savo unikalumu įkvėpti kitus. Ji – Viktorija Šaulytė, žinoma Lietuvos stilistė, šiandien pasitinkanti savo 24-tuosius metus. Stilistė tikina, jog jos gyvenime kaip niekada vyrauja harmonija...

Pozityviai nesuteikusiems žmonėms skirtame vakarėlyje, surengtame Kauno restorane “Optimistai”, apsilankiusi dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė turėjo laiko ne tik surengti savo pasirodymą, bet ir pasimėgauti specialiai renginiui sukurtais virtuvės šefo Mindaugo Mizaro patiekalais. 

reklama

reklama