Orai Vilniuje
Pirmadienis 2017.10.23
Kov 12, 2017 10:24

Naujajame laisvalaikio ir edukacijos centre „COSMOS Place“ garsenybių vaikai pasinėrė į kelionę po kosmosą


Ketvirtadienio vakarą Vilniuje duris atvėrė vaikų žaidimų kambarys ir edukacijos centras „COSMOS Place“. Į daugiau kaip 400 kvadratinių metrų ploto interaktyvią edukacinę erdvę vaikai yra kviečiami ne tik žaisti, bet ir kurti, pažinti, mokytis ir švęsti. „COSMOS Place“ – tai projekcinių ekranų principu sukurta erdvė, kur animuoti vaizdai, personažai bei objektai atgyja bei veikia kartu su vaikais.

„COSMOS Place“ atidarymo šventėje dalyvavo ir garsios šeimos su savo vaikais. Jų laukė netikėtumų ir naujų įspūdžių pilna kelionė po „COSMOS Place“ erdves. Vaikai buvo kviečiami sudalyvauti kosmoso lenktynėse ir kartu su profesionaliais animatoriais aplankyti kamuoliukų baseiną, pažaisti su garso ir šviesos sienomis, aplankyti iškreiptų veidrodžių karalystę, namuką, kurio sienos minkštos, sukurti savo melodiją lipant virvėmis.

Vakaro svečiai vaišinosi ir specialiais šventiniais užkandžiais. Garsenybės išbandė čia pat gaminamus „COSMOS Place“ konditerijos gaminius bei užkandžius. Šventės kulminacija tapo 3D „COSMOS Place“ desertų stalas – mirguliuojantis, projekcijomis stebinantis desertų šou ir visko mačiusiems atėmė kvapą. 

„Pastebėjau, kad Lietuvoje jau seniai reikėjo kitokios vaikų laisvalaikiui skirtos erdvės. Čia vaikai, pasitelkę į pagalbą žaidimą, susipažįsta su pasauliu. Interaktyvi erdvė kviečia leistis kartu į pažinimo kelionę, kur kas kartą galima sutikti vis kitus personažus ar pamatyti dar neregėtą planetos kraštą. Skirtingo stiliaus projekcijos skatina vaikų vaizduotę, interaktyvios technologijos žadina jų smalsumą ir kūrybiškumą. Nupasakoti, ką vaikai patiria atvykę į kosmosą, žodžiais yra labai sunku. Mano patarimas yra atvažiuoti ir patiems išbandyti mūsų siūlomas pramogas. Beje, dažnai jos būna įdomios ne tik vaikams, bet ir tėvams“, – sako „COSMOS Place“ įkūrėjas ir sumanytojas Darius Kupliauskas.

Naujosios interaktyvios edukacinės erdvės įkūrėjas žada, kad spalvingos projekcijos bus reguliariai atnaujinamos, jose veiks įvairūs personažai ir objektai. Juos judindami ar kitaip su jais žaisdami vaikai patys sukurs daugybę skirtingų projekcijos variacijų. Vaikų priežiūros centre „COSMOS Place“ veiks rytinės ir popietinės grupės, kurios taps įdomia papildoma veikla, kviečiančia darželių auklėtinius į edukacines programas.

„Manome, kad kad žaidimas turi būti neatsiejamas nuo vaiko gyvenimo. Žaisdami „COSMOS Place“ centre jie atranda save, aplinkui esančius žmones, daiktus, planetas ir susipažįsta su fizikos dėsniais. Mūsų tikslas yra sužadinti vaikų kūrybiškumą bei išlaikyti jų dėmesį. Interaktyvias erdves kūrėme tokias, kokios vaikų amžiuje yra patraukliausios: liečiamos, reaguojančios į judesius ir visaip bendraujančios. Šiuolaikinius žaidimus primenančios erdvės leidžia patiems vaikams sukurti savo svajonių planetas“, – sako D. Kupliauskas.

„COSMOS Place“ vaikus kviečia ir mokytis. Inovatyviai įrengtame edukacijos kambaryje vaikai gali įgyti įvairiausių žinių – nuo kalbų iki pasaulio pažinimo. „COSMOS Place“ centre įrengtos net kelios erdvės, kur vaikai gali švęsti gimtadienius ar paminėti įvairiausias progas. „Kad šventė būtų dar geresnė, linksmintis galėsite ne tik pasirinktame namuke, bet ir naudotis visomis „COSMOS Place“ erdvėmis. Mažesnėms kompanijoms paruošėme blizgantį ar kiliminį namuką, o didesnėms – medinį“, – pasakoja „COSMOS Place“ vadovas.

„Pasitelkdami pažangiausias inovatyvias technologijas, sukūrėme „COSMOS Place“ erdvę, kurioje sieksime pažadinti vaiko kūrybiškumą ir smalsumą nuo pat mažų dienų. Profesionalūs animatoriai, saugi ir jauki aplinka, kurta galvojant apie vaikų poreikius ir jų dienos ritmą bei vaizduotę žadinanti interaktyvi edukacinė erdvė – tai šiuolaikinis požiūris į vaikų ugdymą bei jų užimtumą“, – naująją verslo idėją pristato D. Kupliauskas.

FOTOGALERIJAGrįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Vilniaus blogas

Visos naujienos

Į jaunųjų menininkų kūrybą susitelkęs, naujų vėjų ieškantis Vilniaus teatras „Lėlė“ ruošiasi pirmajai 60-ojo sezono premjerai. Spalio 14, 15 d. Mažojoje teatro scenoje bus pristatytas Ainio Storpirščio režisuotas spektaklis „O Viešpatie, Vilnius!” Spektaklio dailininkė – Neringa Keršulytė,...

Nuo rytdienos į vilniečių namus atkeliauja šiluma: per penkias artimiausias dienas šildymas palaipsniui bus įjungtas visų miesto seniūnijų daugiabučiuose. Nuo šiandien pradedami šildyti sostinės darželių, mokyklų ir gydymo įstaigų pastatai.  

Šių metų Vilniaus sporto festivalis, vyksiantis jau spalio 14-15 dienomis, bus gausus ne tik varžybomis, vyksiančiomis jo metu, bet ir masinėmis treniruotėmis bei interaktyviomis pramogomis.

reklama

reklama