Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.05.24
Bal 13, 2017 10:10

Į Lietuvą atvykstantis pasimatymų ekspertas J.Cassell’is: ,,Aš žinau, ko nori kiekviena moteris’’


Kaip patraukti patinkančios merginos dėmesį? Kaip pasitikėti savimi bet kurioje situacijoje? Kaip tapti patraukliu ir geidžiamu? Kaip teisingai užmegzti pokalbį ir jį palaikyti be didelių pastangų? Kokią eilutę vilktis ir kur vakarienės nusivesti patinkančią merginą? Kol atsakymai į šiuos klausimus nemažai keblumų kelia bemaž kiekvienam šiuolaikiniam vyrui, britui Johnny’iui Cassell’iui jie tapo pagrindiniu savo sėkmingos karjeros ,,varikliu’’.

Išvaizdus, savimi pasitikintis, šarmingas ir be lašo manieringumo – taip dažniausiai apibūdinamas Johnny’s Cassell’is. Tačiau visas įdomumas prasideda, vos tik jis praveria burną ir ima pasakoti apie tai, ko savo seminarų metu moko viso pasaulio vyrus.

,,Atminkite, jog pirmasis įspūdis visada svarbiausias’’, – šypsosi pažinčių ir etiketo ekspertas, jau 11 metų sėkmingai vesdamas seminarus bei mokydamas vyrus bendravimo su moterimis meno paslapčių. Nors mūsų šalyje tokio pobūdžio mokymai dar visiška naujiena, pasaulyje jie išgyvena savo ,,aukso amžių’’.

Daugiau nei 2000 klientų, nuolatiniai seminarai, individualūs mokymai visame pasaulyje – tokia profesinė pasimatymų eksperto J.Cassell’io patirtis šiandien. ,,Aš padedu klientams keisti savo gyvenimus. Vis juokauju, kad geru to įrodymu galėtų būti mano klientų sužadėtuvės ar vedybos. Kodėl? Nes jos įvyksta nepraėjus nė metams po mano mokymų’’, - šypsosi galantiškasis Johnny’s, kurio sėkminga profesinė veikla susilaukė ir nemažai žiniasklaidos dėmesio – straipsniai apie jį ir jo veiklą publikuoti ,,The Telegraph’’, ,,The Times’’, ,,Get Surrey’’, ,,Cosmopolitan’’, ,,Metro’’ ir kituose didžiuosiuose naujienų portaluose.

Anot pasimatymų eksperto, sėkmingą bendravimą su moterimis įtakoja ne tik vyro išvaizda, etiketo išmanymas ar tinkamų pokalbiui temų, flirto metodų žinojimas. Tai apima kur kas daugiau: savo mąstysenos valdymą, nuolatinį veiksmingo pokalbio įgūdžių tobulinimą bei aplinkos kontroliavimo įgūdžių išmanymą. ,,Tai - pagrindinės sritys, kurias kiekvienas vyras turėtų nuolat permąstyti, lavinti bei investuoti’’, - atskleidžia J.Cassell’is.

Johnny’io Cassell’io seminarai nėra tik mokslo teorijos - tai pagalba ugdant savęs pasitikėjimą, bendravimo įgūdžius, mąstyseną bei socialinės kaitos suvokimą. Seminarus Los Andžele, Niujorke, Las Vegase, Dalase, Paryžiuje, Amsterdame, Stokholme sėkmingai vedęs Johny’s Cassell’is savo žiniomis ir sėkmingo bendravimo su moterimis metodais dalinsis ir su mūsų šalies vyrais, balandžio 29 dieną sostinėje vyksiančiame seminare ,,Patrauklumo menas’’.

,,Investuok į save, kad kiti investuotų į tave’’, - kviečia daugelio vyrų likimus pakeitęs šarmingasis J.Cassell’is.  Intensyviai studijavęs bihevioristinę psichologiją, savo seminarų metu J.Cassell’is supažindina ir su efektyviais būdais kaip kovoti su savo kompleksais, nerimu bei bendravimo baimėmis. Johnny’io mokymų metu įgytos žinios bei įgūdžiai lengvai pritaikomi ne tik mezgant pažintis su moterimis, bet ir socialiniame gyvenime ar siekiant sėkmingos profesinės karjeros.

Informacija apie renginį: https://www.facebook.com/events/681725545333033/Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Muzikos festivalis „Granatos Live“, penktą kartą rugpjūčio 4–6 d. vyksiantis Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse, atskleidžia vis daugiau numatomo festivalio kortų. Skelbiama, jog festivalyje gros pirmąsyk į Lietuvą atvykstančios grupės The Teachers ir Therr Maitz.

Žinomi vyrai birželio 3 dieną kvies į didžiausią Lietuvos Šeimų festivalį, kuris jau 6 kartą bus  organizuojamas  „Harmony parke“. Pernai Šeimų šventėje susirinko daugiau nei 15 tūkstančių žmonių. Šiemet tikimasi, kad pramogauti atvyks dar daugiau vaikus auginančių šeimų.

Spalio pabaigoje suomių metalo titanai „Apocalyptica“, virtuoziškai apjungę simfoninius instrumentus ir sunkiąją muziką, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje atliks populiariausią savo programą, skirtą legendinės grupės „Metallica“ kūrybai.

reklama

reklama