Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.04.26
Bal 19, 2017 10:20

Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė su sužadėtiniu ryžosi pokyčiams


„Pakeitėme gyvenimo įpročius jau prieš keturis mėnesius. Anksčiau dienotvarkė buvo visai kitokia.  Man ir Mantui  tai – naujas potyris“, - kalbėjo „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

Dar žiemos pradžioje Mantas Pitkauskas sužadėtinei pasiūlė šiek tiek pakoreguoti kasdieninės mitybos įpročius bei reguliariau sportuoti. Tituluota gražuolė mylimojo idėją palaikė nedvejodama.

Pora kas rytą pasigamina įvairių vaisių gėrimą. Dažniausiai  iš  avokadų, bananų, apelsinų ar ananasų, kuriuos sumaišo su kokoso pienu. Kartais Rūta ir Mantas vaisių kokteilius pakeičia į įvairių grūdų košę ar varškę su trintomis uogomis.  

„Anksčiau mūsų pusryčiai buvo gerokai sotesni ir kaloringesni“, - pasakojo R. E. Mazurevičiūtė.

Balandžio 23 d. Kaune rengiamam „Ąžuolyno bėgimui“ besiruošiantys sužadėtiniai jau ne vieną mėnesį vakarus leidžia  sporto klube. Penkis kartus per savaitę - dviračių treniruotėje arba bendroje fitneso salėje. Paprastai  sportui skiria apie porą valandų.

Pietums Rūta ir Mantas renkasi daržovių sriubas, o daržoves prie antro patiekalo dažniausiai troškina orkaitėje arba šviežias pagardina alyvuogių ar moliūgų sėklų aliejumi, atsisakant tiek majonezo, tiek grietinės.

„Labai mėgstu įvairius prieskonius, jų neatsisakiau“, - sakė kasmet pavasarį su šimtais bėgimo gerbėjų į Kauno Ąžuolyną savęs išmėginti atvykstanti žinoma mergina.

Pakoregavus gyvenimo būdą, jos kūno svoris per daug nepakito. Tačiau atsirado lengvumo jausmas, daugiau energijosir noro pasigaminti kažką kitaip. Anot R.E. Mazurevičiūtės, netgi namų ruoša, galima sakyti, tapo malonesnė.

„Anksčiau niekada su Mantu pusryčių nederindavome. Viskas vykdavo spontaniškai. Kiekvienas sau kažką paskubomis rasdavome kepyklėlėje ar parduotuvėje prie darbo. O dabar tariamės, deriname, ką gaminsime “, - su šypsena sakė tituluota gražuolė.

Šiuo metu kasdien pora į parduotuves nebėgioja, stengiasi apskaičiuoti ir apmąstyti, ko prireiks iš anksto, todėl reikiamus produktus įsigyja kartą per savaitę.

Nauji gyvenimo įpročiai netruko duoti teigiamų rezultatų.

„Sužadėtinis pajuto, kad beveik 5 kilogramų atsikratė. Gyventi tapo lengviau. Mums pradeda patikti naujasis gyvenimo būdas, tikiuosi, kad greitai ir neatsibos“, - patikino R. E. Mazurevičiūtė. 

Nuotr. asm.archyvoGrįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Premjerai ,,Užsiimkime, meile..? – Ačiū, su malonumu!“, pristatomai visoje Lietuvoje, besiruošianti aktorė Inga Norkutė spektaklio komandą jau supažindino su ištikimiausiu bičiuliu, be kurio savo gyvenimo jau nebeįsivaizduoja. Italų mastifas Naitas šeimininkę lydi visur – į grimo kambarį,...

Šiandien šio vaikino kūriniais puošiasi drąsios miesto stileivos, jo darbus pamėgo muzikos dievaičiai ,,Beissoul&Einius’’, o neįkainojamos profesinės patirties jis sėmėsi Juozo Statkevičiaus mados namuose. Karjeros viršūnė? ,,Ne, tik labai sėkminga jos pradžia’’, - šypsosi pokalbį pradėdamas...

Baleto primarijus Nerijus Juška ir jo sužadėtinė Agnė Jurgilaitė – aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjai, balandžio 23 d. ketinantys dalyvauti Kaune vyksiančiame sportiniame renginyje „Ąžuolyno bėgimas“. N. Juška neslepia – po gausių kasmetinių pavasario švenčių dabar yra pats laikas pasimankštinti ir...

reklama

reklama