Orai Vilniuje
Penktadienis 2017.09.22
Bal 19, 2017 12:10

Vasario 16-osios aktą radęs profesorius Liudas Mažylis ir Justinas Jankevičius – giminės?


Vasario 16-osios aktą Vokietijos archyvuose radęs profesorius Liudas Mažylis jau susitaikė su užklupusiu populiarumu ir išgirdęs, kad per dieną tapo žymiausiu Lietuvos žmogumi, to neneigia. Nors dėmesys profesoriui nėra vien tik malonus, sako, kad labiausiai džiugina gatvėje besišypsantys žmonės: „Pasirodo, aš tą šypsenų užkratą paėmiau ir parvežiau. Nežinau, ar kauniečiai šypsosi ir vieni kitiems, bet man šypsosi“, – džiaugiasi profesorius.

Laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs profesorius laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui papasakojo, kad netrukus po to, kai grįžo iš Vokietijos su įspūdingomis žiniomis, jo kolegos sudarė naują sąrašą, ko dar jam reikėtų ieškoti: „Chronologiškai pirmiausia – Nojaus arka. O jeigu rimtai, tai, pavyzdžiui, – Vytauto karūna. Man neseniai teko būti Vakarų Ukrainoje, ten išgirdau legendą apie tai, kaip Vytauto dvasia nerimsta, nes iš jo buvo atimta karūna. Net mes savo moksleiviams tokių legendų turbūt nepasakojame...“ – kalbėjo Liudas Mažylis.

„Gero vakaro šou“ vedėjams priminus Liudui Mažyliui, jog jam kaip chemikui visiškai nederėjo rasti Nepriklausomybės akto, profesorius juokėsi, kad prie mėgintuvėlių prasėdėjo 25 metus ir prisiminė, kaip sprogdino natrį Nemune. „Čia yra tam tikras chuliganizmas pagal baudžiamąjį kodeksą...“ 

Justinas Jankevičius nepraleido progos surasti giminystės ryšį su profesoriumi Liudu Mažyliu. „Jūs esate mano antros eilės pusdėdė, nes mano dėdė yra jūsų antros eilės pusbrolis“, – sudėlioti taškus bandė J. Jankevičius. Jis taip pat parodė profesoriui keletą pamirštų jaunystės laikų nuotraukų, kurias gavo iš savo mamos. Kas ir kaip iš tiesų sieja laidos vedėją ir Vasario 16-osios aktą radusį profesorių? Ar suėjo senaties terminas Liudo Mažylio jaunystės prasižengimams? Ko žmonės prašo iš profesoriaus? Atsakymai jau šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. Taip pat Liudas Mažylis parodys keletą įspūdingų savo kolekcijos eksponatų.

„Rimtuose pokalbiuose“ su vaikais šį vakarą – visa tiesa apie Lietuvą. Ar gera vaikams čia gyventi? Kur jie norėtų išvykti? Kiek metų Lietuvai?

Laidoje pamatysite ir gyvūnų išdaigų konkurso nugalėtoją – kalytę Belą. Taip pat svečiuosis dainininkas ir kompozitorius Linas Adomaitis, kuris ne tik nustebins žiniomis apie lietuvišką muziką, bet ir pakvies į įspūdingą krepšinio 95-mečio šou „K95“, kuriam pats rengia dar niekur nematytą programą.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Sportinė liemenėlė šiuolaikinei moteriai tapo neatsiejamu sporto atributu. Reta kuri pasiryžtų į rytinę mankštą ar vakarinę treniruotę keliauti be jos – tai ne tik patogu, bet dar ir gražu, juk šiais laikais liemenėlių pasirinkimas labai platus, jos ryškios, įvairių siluetų. Tačiau statistika...

Norite atjaunėjusios, lygesnės, gražesnės ar be raukšlelių veido odos? Šiandieninė grožio pramonė siūlo kalną priemonių, iš kurių vienos tik užims vietą jūsų vonios spintelėje, kitos yra itin veiksmingos ir būtinai turi atsidurti jūsų kosmetinėje. Hialurono rūgštis – Japonijoje gimusi amžino...

Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos gyvenimas atrodo kaip svajonė – nesibaigiančios kelionės, prabangūs rūmai, minios gerbėjų ir daugybė privilegijų. Iš tikrųjų karališkosios šeimos nariai yra susaistyti griežtų protokolo taisyklių ir negali daryti ko tik užsigeidę. 

reklama

reklama