Orai Vilniuje
Penktadienis 2017.08.18
Geg 18, 2017 12:09

Vizažistė Deimantė Kazėnaitė tapo naujo prekės ženklo ,,Femini'' kolekcijos veidu


Koks šiltasis sezonas be kojas atidengiančių, viliokiškai plazdančių suknelių? Kol oro temperatūra vis dar šyla, mūsų šalies dizaineriai ruošia naujas ir spalvingas kolekcijas. O suknelių mylėtojos turėtų nudžiugti – naujo prekės ženklo ,,Femini'' kūrėjai dailiosios lyties atstovėms pristato savo pirmąją, itin moterišką pavasario - vasaros kolekciją.

Madingiausios sezono spalvos, tik kokybiški, patogūs audiniai, universalūs suknelių modeliai, figūros privalumus pabrėžiantys ir trūkumus paslepiantys jų siluetai - šios svarbios detalės ir tapo naujojo prekės ženklo kūrybos ,,vizitine kortele''.

,,Masinė gamyba ir visi „kažkur jau matyti“ drabužiai galvos skausmą atnešė ne vienai išskirtinumo ieškančiai moteriai, tad šią problemą ryžomės spręsti mes’’, - šypsosi nuo seno grožiu, mada besidominti prekės ženklo komanda ir pasakoja, kad anksčiau, ieškodami apdarų sau, visad susidurdavo su ta pačia problema. ,,Kiekvienąkart aplankydami naują šalį, užsukdavome į vietinius butikus ieškodami kažko artimo sau, tačiau dažniausiu atveju ištikdavo ta pati bėda - tai audinys nemalonus kūnui, tai sagos ne tokios spalvos ar formos,  rūbas neišryškina privalumų, uždengia moteriškas formas. Grįžus namo drabužius vis tekdavo tvarkyti: sutrumpinti, pailginti, susiaurinti ar išplatinti - greičiausiai dauguma merginų mus supras. Todėl ir kilo idėja kurti tokius drabužius, kurie išryškintų kiekvienos moters figūros privalumus ir paslėptų trūkumus, kad juos įsigijus, netektų nešti pas siuvėją taisyti’’. - pasakoja kūrėjai.

Nors prekės ženklas ,,Femini’’ dienos šviesą išvydo šiandien, viena iš komandos narių Aneta Slavinska atskleidžia, kad jo kūrimo procesas užtruko metus laiko: ,,Esame perfekcionistai - ilgai dirbome su modelių eskizais, nemažai laiko užėmė ir tinkamų audinių paieška. Norėjome, kad nuo mūsų kūrinio idėjos iki pat jo įpakavimo viskas būtų kokybiška ir skoninga. Esame visiškai atsidavę savo veiklai.’’

Pirmoje pavasario – vasaros kolekcijoje dominuoja pastelinės, švelnios ir šiltos spalvos, romantiški siluetai. Kūrėjai didelį dėmesį skyrė malonioms prie kūno, lengvoms, nevaržančioms judesių medžiagoms, tad šiai kolekcijai naudojo medvilnės, viskozės audinius. ,,Stengiamės, kad mūsų drabužiuose vyrautų madingiausios sezono spalvos, kūriniai būtų universalūs: su jais klientė galėtų keliauti visur - į biurą, kavinę, studijas ar į pasimatymą’’, - pasakoja prekės ženklo kūrėja Aneta Slavinska.

Prekės ženklo ,,Femini’’ komanda pirmos kolekcijos veidu pasirinko vizažistę Deimantę Kazėnaitę, o fotosesiją įamžino vienas žymiausių šalies fotografų Gediminas Žilinskas. ,,Deimantė puikiai moka ir žino, kaip teisingai pateikti save. Pas šią jauną moterį labai harmoningai dera grožis, natūralumas, moteriškumas ir pasitikėjimas. Drabužių, šiuo atveju, suknelių privalumus reikia mokėti pabrėžti ir Deimantei tas puikiai pavyko’’, - džiaugiasi kūrėjai.

,,Suknelių modeliai išties moteriški, puikiai pabrėžiantys figūrą. Ypatingai patiko drabužių medžiaga - labai maloni prie kūno ir visiškai nevaržanti judesių. Šie kūriniai - puikus priminimas moterims, kad pavasaris, vasara tinkamiausias metas išlysti iš kelnių ir atidengti kojas. Vasarą mielai dėviu sukneles, tad keletą jų iš šios kolekcijos planuoju įsigyti ir pati'', - po fotosesijos pasakojo vizažistė Deimantė Kazėnaitė.

Naujuosius ,,Femini’’ kūrinius jau galima apžiūrėti bei įsigyti interneto svetainėje www.femini.lt, paskyroje ,,Facebook’’, o visai netrukus ir lietuvių kūrėjų parduotuvėse visoje šalyje.

 

Nuotr. G.Žilinsko ir T.AdomavičiausGrįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Pasiruošimas mokslo metams neatsiejamas nuo naujų mokyklinių reikmenų, drabužių, o dažnai ir naujo kompiuterio. Dar vienas svarbus darbas – teisingai įrengtas vaiko kambarys. Internetinės parduotuvės „Pigu.lt“ duomenimis, mokyklinukų kambarių atnaujinimu tėvai pradeda rūpintis jau rugpjūčio...

Jau rytoj Vilniuje įvyks iškilmingas 70-ųjų Indijos Nepriklausomybės metinių minėjimas, kurį inicijuoja Lietuvai akredituotas Indijos ambasadorius Ajay Bisaria. Tarp garbingų šventinio vakaro svečių – ministrai, diplomatai, Lietuvos ir Indijos verslo elitas, įžymūs menininkai, visuomenės veikėjai...

Nidos gamtos įkvėpti, dvelkiantys pajūriu ir saugantys šilčiausius prisiminimus – tokie yra „Salanida“ megztiniai, kurių veidu vieną apsiniaukusį šios vasaros sekmadienį tapo žinoma radijo ir televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosionaitė.

reklama

reklama