Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Lie 11, 2017 22:12

Jūros šventėje - didžiųjų burlaivių regata


2017 metų liepos 29 – rugpjūčio 1 d. Klaipėdos miestas jau ketvirtą kartą priims prestižinės tarptautinės didžiųjų burlaivių regatos Tall Ships Races laivyną.

Planuojama, kad į Lietuvą atvyks apie 100 istorinių burlaivių su tarptautinėmis įgulomis – tūkstančius jaunuolių iš kelių dešimčių pasaulio šalių.

Pagrindinio organizatoriaus - Tarptautinės mokomojo buriavimo asociacijos Sail Training International vertinimu, surengdama šias regatas 2009, 2011 ir 2015 metais, Klaipėda įrašė Lietuvą į sėkmingiausiai priėmusių šį prestižinį jūrinį renginį pasaulio uostų tarpą.

Tall Ships Races 2017 maršrutas yra Halmstadas - Kotka - Turku - Klaipėda – Ščecinas. Kiekviename mieste vyks trijų dienų šventės. Puikius istorinius burlaivius aplanko ir margaspalvį įgulų paradą sveikina tūkstančiai žmonių. Atsisveikinant su uostamiesčiu surengiamas įspūdingas burių paradas. Nuo jūros vartų molų ir visų krantinių laivams moja minios žmonių. Tomis dienomis Klaipėdą aplanko iki milijono žmonių iš visos Lietuvos ir užsienio.

Šiais metais pirmą kartą šį prestižinį jūrinį renginį Klaipėdoje aplankys Omano Karališkojo laivyno burlaivis Shabab Oman IIdalyvaujantis prestižinėje tarptautinių didžiųjų burlaivių regatoje.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Iki pirmojo „Lilo ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncerto Kaune likus dviem dienoms į prekybą buvo paleista 500 papildomų stovimų bilietų. Tačiau pastarosiomis dienomis susidomėjimas hiphopo dueto pasirodymu Kauno „Žalgirio“ arenoje toks, kad renginio organizatoriai „Seven Live“...

Lapkričio 24 d. Vilniuje, Lotynų Amerikos kokteilių bare-klube “Pabo Latino” ir lapkričio 25 d. Klaipėdos bare „Cartel 21” pirmą kartą Lietuvoje bus pristatomas Kroatijoje reziduojančio Miguel Concha šou „A great tribute to Michael Jackson“. Pasaulyje pripažintas legendinio pop karaliaus...

Tarptautinis repo ir RnB atlikėjas grįžta į sostinės sceną! Tam jis yra paruošęs unikalią ir jau ne vienoje pasaulio valstybėje patikrintą ir pamėgtą programą. Tai scenos pasirodymas, specialiai skirtas naktiniams vakarėliams, kurį sukūrė pats Sezzy.

reklama

reklama