Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.07.27
Lie 13, 2017 07:59

Jau šį penktadienį – atnaujintos Vilniaus gatvės šventė visiems


Jau šį penktadienį atsinaujinusi Vilniaus gatvė kviečia visus miesto gyventojus ir jo svečius į šventę – jau nuo vidudienio čia lauks pramogos, gyvo garso koncertai, kvapą gniaužiantis akrobato ėjimas lynu virš gatvės, diskusijos ir jaukūs kaimyniški pasisėdėjimai lauko kavinėse. Šventės akcentu taps per visą Vilniaus gatvę nusidriekęs raudonas kilimas.

Liepos 14 dieną, penktadienį, nuo 12 valandos viena pagrindinių sostinės gatvių taps atvira visiems – šeimoms su vaikais, jaunimui, senjorams, miesto svečiams. Nuo 12 val. žiūrovai išvys stebuklingą pasirodymą - Manto Wizard iliuzijų šou, 12.20 val. per Vilniaus gatvę - nuo Islandijos iki Gedimino pr. - nusidrieks raudonas kilimas, kuriuo drąsiai kviečiame žingsniuoti visus, kurie apsilankys atsinaujinusioje Vilniaus gatvėje! O 13 val. visus atėjusius į Vilniaus gatvę, kviečiame pakelti akis į dangų – jūsų laukia įspūdingas gatvės akrobato ėjimas virš gatvės ištiestu lynu. 16 val. koncertuos grupė „Voiceless”, o nuo 17 iki 19 val. vyks diskusijos su žymiais žmonėmis ir pakalbėti apie miestui rūpimus klausimus. „Gyvoji biblioteka“ – tai ne mums įprastos knygos, o gyvos istorijos – žmonės iš įvairių visuomenės grupių, kurios neretai apipinamos išankstinėmis nuostatomis. Biblioteka įsikurs „Caffeine“ kavinėje (Vilniaus g. 17). Nuo 20 val. Vilniaus gatvėje skambės gyvo garso muzika – čia koncertuos grupės „Freaks on Floor”, "Third note", Domas Česnulevičius, Eglė Jakštytė, Gabrielius Vagelis ir kiti atlikėjai.

Šventės dieną (liepos 14 d.) Vilniaus gatvėje vyks daug renginių, todėl bus laikinų eismo organizavimo pakeitimų: nuo 6 val. ryto liepos 14 d. – iki 6 val. ryto liepos 15 d. bus draudžiamas transporto eismas Vilniaus gatvės dalyje nuo Gedimino prospekto iki Islandijos gatvės (išskyrus turintiems organizatorių leidimus įvažiuoti į šventės teritoriją). Labdarių gatvės gyventojai šventės dieną privažiuoti prie savo namų galės nuo Totorių gatvės pusės, o Labdarių gatve laikinai bus panaikinta vienpusio eismo tvarka. Sostinės savivaldybė dėkoja visiems už supratingumą ir kviečia į šventę.

Surengti Vilniaus gatvės šventę kilo mintis renginių organizavimo bendrovei „Gera pramoga“. Už šventę miestiečiams Vilniaus miesto savivaldybė dėkoja ne tik šios šventės organizatoriui, bet ir gausybei rėmėjų: UAB „Vastint“, UAB „Ecoservice”, klinikai „InMedica“, restoranui „Epernay“, „Zuzi Entertainment“ ir partneriams – „Caffeine“, „Narvesen“, „Pix studija“, „Pušku pušku“. Informacinis šventės rėmėjas – Lietuvos rytas TV.

Vilniaus gatvės šventės metu kviečiame užsukti į visus šioje gatvėje įsikūrusius barus, restoranus ar lauko kavines, kurie po gatvės atnaujinimo išties išsiilgę svečių. Suprasdama, kad Vilniaus gatvėje vykę atnaujinimo darbai sukėlė papildomų nepatogumų miesto gyventojams, verslininkams, o lauko kavinių sezono pradžia dėl šių darbų negalėjo prasidėti įprastu metu, savivaldybė atleido šios gatvės verslininkus nuo lauko kavinių rinkliavos. Gegužės pabaigoje sostinės Taryba nusprendė, kad atnaujintoje Vilniaus gatvės dalyje, nuo Gedimino pr. iki Islandijos g., įsikūrusiems verslininkams, šiemet nereikės mokėti rinkliavos už prekybą lauko kavinėse. 

Nuotr. OrganizatoriųGrįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Vilniaus blogas

Visos naujienos

Sostinė pirmoji regione patvirtino mažinanti geriamo vandens kainą vilniečiams penktadaliu – tai nusprendė savivaldybės Taryba. Tikimasi, kad naujos „Vilniaus vandenys“ paslaugų kainos įsigalios rudenį, kai tik naująsias kainas savo klientams patvirtins ir likusios regiono savivaldybės – Vilniaus...

Per trejus metus Vilnius atsisakys mieste šiuo metu gatvių apšvietimui naudojamų natrio šviestuvų, pakeisdamas juos moderniais LED šviestuvais, sostinės gatvių apšvietimą valdys kompiuterizuota nuotolinio apšvietimo stebėsenos, valdymo ir kontrolės sistema, o išlaidos elektrai sumažės net perpus...

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai. Siekiama užtikrinti, kad šiuo laikotarpiu į...

reklama

reklama