Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.07.27
Lie 14, 2017 16:52

Ž. Grigaitis: Vilniuje turime pačias gražiausias moteris


Penktadienį Vilniaus širdyje įsikūrusiame Gedimino prospekte buvo surengta pikantiška fotosesija. Šįkart sostinės vaizdai puošė pusnuogės merginos kūną. Pasaulinės grožio industrijos kompanijos „Alessandro International“ veidas, verslininkas Žilvinas Grigaitis, tokia meno išraiška siekė parodyti miesto veržlumą, kitoniškumą ir estetiką.

„Kiekvienas tarptautinės kompanijos miestas turėjo atspindėti save.  Vilnius – tai ne Paryžius, Niujorkas ar Londonas, tačiau tai žemai skrendančių angelų miestas. Čia gyvenantys žmonės nori skristi ir kilti, jie nebijo iššūkių. Tokia buvo ir ši fotosesija – jaunatviška, ambicinga ar net kiek arogantiška“, - sako Ž. Grigaitis.

Anot verslininko, „Alessandro International“  konkurse Vilnius konkuruoja su kitomis, 25-iomis pasaulio sostinėmis ir jų sukurtais meno kūriniais.

„Neturime dangoraižių ar įspūdingų automobilių, tačiau turime pačias gražiausias moteris, kurių grožį parodyti norėjome kitu kampu ir manau, mums pavyko“ – teigė Ž. Grigaitis.

Nuotr. OrganizatoriųGrįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Šiandien Lietuvoje sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas tapo mases užbūrusia mada. Sporto klubai dygsta lyg grybai po lietaus, o internete pilna įvairiausių trenerių pasiūlymų ir pažadų sulieknėti akimirksniu. LRT TELEVIZIJOS pokalbių laidoje „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė išsiaiškins,...

Kaip ir kiekvienais metais Palangoje vyko azartiškos Eneos 1006 km lenktynės, kurios sulaukė ne tik išskirtinės viešnios, bet ir netikėtumų apdovanojimų metu.

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš du metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo...

reklama

reklama