Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Lie 17, 2017 10:06

Omerta kviečia į vienintelį savo koncertą šią vasarą


Vienas ryškiausių ir geriausių lietuviško repo atlikėjų – Omerta, kviečia visus gyvos muzikos gerbėjus į vienintelį ir svarbiausią vasaros koncertą po atviru dangumi.

Ne kartą nominuotas M.A.M.A. ir Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimuose, 2015 metais išleidęs pirmą trigubą Lietuviškos muzikos albumą ir pelnęs metų MC statulėlę. Atlikėjas šiuo metu intensyviai dirba įrašų studijoje, kur įrašinėja net du albumus – akustinį ir studijinį. Šį kartą reperis visus gyvos muzikos gerbėjus kviečia į vienintelį ir svarbiausią vasaros koncertą po atviru dangumi, kuris vyks „Vasaros terasoje“ (Mokytojų namų kiemelis).

Vilniečių pamėgtoje erdvėje atlikėjas pasirodys ne vienas, o su gyvai grojančiais muzikantais. Gebėjimas koncertuose sukurti jaukią ir ypatingai šiltą atmosferą, jau tapo vizitine šio atlikėjo kortele. „Su nekantrumu laukiu šio koncerto, nes muzikantų sąstatas iš ties galingas. Pučiamieji ir styginiai pridės dar daugiau jėgos ir spalvų. Labai rimtai ruošiamės šiam koncertui ir žinau, kad laukia tikrai labai stiprus pasirodymas“.

Taip pat džiugina faktas, kad atlikėjas vengia savo kūryboje naudoti necenzūrinę leksiką, todėl į koncertą gali ateiti ir nepilnamečiai asmenys. „Pats turiu dukrytę ir mano draugų tarpe yra labai daug jaunų tėvelių, kurie apsilankys šiame koncerte. Todėl drąsiai kviečiu vaikus ir tėvelius ateit į Vasaros terasą. Vaikams iki penkių metų įėjimas nemokamas“.    

Nuoroda į kūrybą: 

Nuotr. Ponulis ProductionGrįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Iki pirmojo „Lilo ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncerto Kaune likus dviem dienoms į prekybą buvo paleista 500 papildomų stovimų bilietų. Tačiau pastarosiomis dienomis susidomėjimas hiphopo dueto pasirodymu Kauno „Žalgirio“ arenoje toks, kad renginio organizatoriai „Seven Live“...

Lapkričio 24 d. Vilniuje, Lotynų Amerikos kokteilių bare-klube “Pabo Latino” ir lapkričio 25 d. Klaipėdos bare „Cartel 21” pirmą kartą Lietuvoje bus pristatomas Kroatijoje reziduojančio Miguel Concha šou „A great tribute to Michael Jackson“. Pasaulyje pripažintas legendinio pop karaliaus...

Tarptautinis repo ir RnB atlikėjas grįžta į sostinės sceną! Tam jis yra paruošęs unikalią ir jau ne vienoje pasaulio valstybėje patikrintą ir pamėgtą programą. Tai scenos pasirodymas, specialiai skirtas naktiniams vakarėliams, kurį sukūrė pats Sezzy.

reklama

reklama