Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.07.27
Lie 17, 2017 10:06

Omerta kviečia į vienintelį savo koncertą šią vasarą


Vienas ryškiausių ir geriausių lietuviško repo atlikėjų – Omerta, kviečia visus gyvos muzikos gerbėjus į vienintelį ir svarbiausią vasaros koncertą po atviru dangumi.

Ne kartą nominuotas M.A.M.A. ir Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimuose, 2015 metais išleidęs pirmą trigubą Lietuviškos muzikos albumą ir pelnęs metų MC statulėlę. Atlikėjas šiuo metu intensyviai dirba įrašų studijoje, kur įrašinėja net du albumus – akustinį ir studijinį. Šį kartą reperis visus gyvos muzikos gerbėjus kviečia į vienintelį ir svarbiausią vasaros koncertą po atviru dangumi, kuris vyks „Vasaros terasoje“ (Mokytojų namų kiemelis).

Vilniečių pamėgtoje erdvėje atlikėjas pasirodys ne vienas, o su gyvai grojančiais muzikantais. Gebėjimas koncertuose sukurti jaukią ir ypatingai šiltą atmosferą, jau tapo vizitine šio atlikėjo kortele. „Su nekantrumu laukiu šio koncerto, nes muzikantų sąstatas iš ties galingas. Pučiamieji ir styginiai pridės dar daugiau jėgos ir spalvų. Labai rimtai ruošiamės šiam koncertui ir žinau, kad laukia tikrai labai stiprus pasirodymas“.

Taip pat džiugina faktas, kad atlikėjas vengia savo kūryboje naudoti necenzūrinę leksiką, todėl į koncertą gali ateiti ir nepilnamečiai asmenys. „Pats turiu dukrytę ir mano draugų tarpe yra labai daug jaunų tėvelių, kurie apsilankys šiame koncerte. Todėl drąsiai kviečiu vaikus ir tėvelius ateit į Vasaros terasą. Vaikams iki penkių metų įėjimas nemokamas“.    

Nuoroda į kūrybą: 

Nuotr. Ponulis ProductionGrįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Spalio 19 dieną Vilniaus Kongresų rūmuose koncertuos neeiliniu talentu apdovanotas ir internetine sensacija tapęs, Guinness’o rekordo savininkas pianistas Peter Bence. Tai bus pirmasis atlikėjo pasirodymas Baltijos šalyse.

Gamta, kinas ir muzika susivienys jau šį savaitgalį Kino stovykloje „Sveiki atvykę į antropoceną“, kur kaip ir kasmet dėmesys bus skiriamas tiek intriguojantiems vaizdams, tiek garsams. VšĮ „Meno avilys“ organizuojamame renginyje be dieniniams seansams įprastų filmų peržiūrų, pranešimų ir...

„Midsummer Vilnius“ praneša, kad liepos 25 d. kartu su Kostu Smoriginu turėjęs pasirodyti Kostas Smoriginas jaunesnysis dėl nenumatytų aplinkybių negalės dalyvauti koncerte. Jį pakeis operos solistas Rafailas Karpis.

reklama

reklama