Orai Vilniuje
Penktadienis 2017.09.22
Lie 17, 2017 11:47

Žvaigždžių fotografas Viktoras Morozovas pristato intriguojantį projektą


Kokia pirma mintis šauna į galvą, kokį vaizdinį iškart nusipiešiate prieš akis, kai išgirstate žodį "oda"? Ar matote moters kūną su švelnia lyg aksomas oda, ar matuojatės odinį švarkelį madingoje parduotuvėje? Sakoma, kiek žmonių, tiek nuomonių. Tad, čia kaip su paveikslais ar nuotraukomis - atrodo visi žiūrime į tą patį vaizdą, tačiau visi matome skirtingai. Taigi, tas pats žodis ,,oda" sukelia dviprasmybę, pasėja sumaištį mintyse, užmena mįslę. Ta paslaptis, nežinomybė - žavi, jaudina.

Tokiomis mintimis su fotografijos gerbėjais dalinasi žinomas fotografas Viktoras Morozovas. Į jo foto objektyvą dažnai patenka garsūs Lietuvos žmonės, švenčiantys vieną ar kitą asmeninę šventę. Tačiau, pasak kūrėjo, nuotraukose kartais norisi ne tik sustabdyti svarbias akimirkas, bet ir įprasminti joje gilesnę idėją. 

,,Iš tiesų visuomet žavėjausi klasikiniu žvilgsniu į fotografiją. Žavėjausi tuo, kaip papuošalai, įvairūs, kad ir menkiausi aksesuarai, pakeičia visą vaizdą. Juk grožis gali slypėti ir smulkmenose. Šioje vietoje vėlgi susiduriame su ta pačia dviprasmybe - oda kaip papuošalas. Ar kalbu apie odinį aksesuarą, ar apie sveiką, išpuoselėtą, žmogaus odą? Atsakymų gali būti ne vienas, tačiau bet kuriuo atveju, grožis  čia vis tiek gimsta”, - mintimis dalinosi naujausią savo projektą „Oda” pristatantis fotomenininkas. 

Projektas „Oda”, anot jo, tai dar vienas bandymas įžiūrėti, sukurti ir parodyti kūrinio įsikūnijimą į charakterį. Odos charakterį. Juk pagrindinė intriga jau slypi pavadinime - tokiame paprastame, bet tokiame paslaptingame. “Tikiuosi, jog  projekte pavyko išsaugoti intrigą. Labai to norėjosi. Tai buvo svarbiausia užduotis”, - sakė V. Morozovas. 

Oda ant odos. Kai nuogumas tarsi nori pasakyti tiesą, tačiau oda (aksesuaras) neleidžia atskleisti paslapties. Mistikos projekte "Oda" įneša ir tatuiruotas kūnas. Juk tai irgi oda, bet kitokia, su savo simboliais, reikšme, su savo dar kita paslaptimi.

Taigi žiūrovui pačiam teks nuspręsti, kur čia oda, apie kokią odą kalbama ir kodėl.,,

“Viliuosi, jog tos pagrindinės, svarbiausios odos paieška ir taps estetiniu intrigos atsakymu, sprendiniu”, - kalbėjo autorius. 


Jo teigimu, tokiuose projektuose svarbu turėti bendraminčių, žmonių, kurie tave supranta iš pusės žodžio ar žvilgsnio, kurie padeda.

,,Džiaugiuosi, jog turėjau nuostabią komandą. Nuoširdžiai noriu padėkoti visiems, kurie
dalyvavo šiame mano projekte. Jūs ne tik padėjote sukurti nepakartojamus įvaizdžius, tačiau ir ėjote su manimi koja kojon šioje paslaptingoje kelionėje. Ačiū Gritei  Maruškevičiūtei, Anai Valytei, Dianai Rakickajai, Alionai Borisniovai, Evelinai Borisniovai. Taip pat noriu padėkoti talentingiesiems modeliams Gražinai Lomovskajai, Evelinai Borisniovai, Julijai Rog, Ernestai Kalinauskaitei, Ernestai Statkutei, Ernestai
Elzbergaitei, Darjai Demčenko ir Gabrielei Tėvalnytei.O už kantrybę, supratimą, dvasinę šilumą ir aksesuarus tariu ačiū odos dirbinių dizainerei Vilmai Statkuvienei”, - sako V. Morozovas. 

Tad vis dėlto, ką Jums reiškia oda?

Nuotr. V.MorozovoGrįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Sportinė liemenėlė šiuolaikinei moteriai tapo neatsiejamu sporto atributu. Reta kuri pasiryžtų į rytinę mankštą ar vakarinę treniruotę keliauti be jos – tai ne tik patogu, bet dar ir gražu, juk šiais laikais liemenėlių pasirinkimas labai platus, jos ryškios, įvairių siluetų. Tačiau statistika...

Norite atjaunėjusios, lygesnės, gražesnės ar be raukšlelių veido odos? Šiandieninė grožio pramonė siūlo kalną priemonių, iš kurių vienos tik užims vietą jūsų vonios spintelėje, kitos yra itin veiksmingos ir būtinai turi atsidurti jūsų kosmetinėje. Hialurono rūgštis – Japonijoje gimusi amžino...

Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos gyvenimas atrodo kaip svajonė – nesibaigiančios kelionės, prabangūs rūmai, minios gerbėjų ir daugybė privilegijų. Iš tikrųjų karališkosios šeimos nariai yra susaistyti griežtų protokolo taisyklių ir negali daryti ko tik užsigeidę. 

reklama

reklama