Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.10.18
Rgp 07, 2017 13:43

Naujos romantinės komedijos aktoriai pasidalino blogiausiomis „kabinimo“ frazėmis


Spalio 6 d. kino teatruose pasirodysiančios romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindinio vaidmens aktorius Justinas Jankevičius visiems atskleis, ką gi reikia padaryti, kad vos per savaitę susigrąžintum savo buvusią merginą. O tuo tarpu naujos romantinės komedijos kūrėjai dalinasi šmaikščiu video, kuriame filmo aktoriai patarė, ko negalima sakyti moteriai ir vyrui, norint jį ar ją „pakabinti“.

Romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ kūrėjai nusprendė, kad pats metas moterims ir vyrams paaiškinti, ko nereikia sakyti naujai sutiktai simpatijai, norint ją suvilioti. Šmaikščiame video savo patarimais dalinasi filme vaidmenį sukūrusi aktorė Emilija Latėnaitė bei epizodinius vaidmenis sukūrę Paulius Ambrazevičius ir Dominykas Klajumas. 
 
„Mergaite, aš kaip „Bavarija“. Negaliu sulaukti, kol mūsų kūnai liesis. Na, ir jau keturis metus esu niekam nereikalingas“, - ko tikrai nereikėtų sakyti, jei nenori savęs pasmerkti nesėkmei, vaizdo siužete patarė P. Ambrazevičius. 
 
Vaidmenį romantinėje komedijoje atlikusi aktorė E. Latėnaitė tikina, kad norint padaryti įspūdį vaikinui reikėtų vengti temų apie mirtį, o ypač apie artimųjų. „Atrodai, kaip Betmenas. Tavo tėvai irgi mirę?“, - kaip vieną iš nepageidaujamų frazių susipažįstant įvardino aktorė. 
 
Juodu humoro jausmu garsėjantis komikas D. Klajumas kirto dar aštriau ir patikino, kad pirmą kartą užkalbinant merginą nereikėtų jos išgąsdinti. „Man, žinok, nėra tokio atsakymo, kaip ne. Esu kalėjime už išprievartavimą sėdėjęs, bet...“, - kaip vieną blogiausių „kabinimo“ frazių įvardino humoristas.
 
Dar daugiau filmo aktorių pamokymų užfiksuota specialioje ištraukoje: video
 
Jau šį rudenį, spalio 6 dieną kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Tačiau mergina sugrįžti nesiruošia. Dainininke svajojanti tapti Atėnė gyvenimo džiaugsmą, po to, kai paliko Beną, atrado su Sauliumi, gerokai vyresniu ir vyriškesniu odontologu.
 
Kartu su komiku ir įvairių televizijos laidų bei projektų vedėju J. Jankevičiumi šiame filme vaidmenis atliks aktoriai Dainius Kazlauskas, Elžbieta Latėnaitė, Emilija Latėnaitė, Ainis Storpirštis, epizodinius vaidmenis atliks Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas, Saulius Urbonavičius-Samas ir kiti. 
 
Filmo kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Estrados atlikėjo Kastyčio Kerbedžio vadybininkas Artūras Butkevičius šiandien švenčia jubiliejų – jam sukanka 50 metų. Pramogų versle besisukantis žinomas vyras, dainininkės Viktorijos Muručaitės sužadėtinis neslepia niekada nesigailėjęs žurnalisto profesiją pakeitęs į tą, kuria jau mėgaujasi 26...

Žmonės, pagal savo miego įpročius yra skirstomi į naktines pelėdas arba rytinius vyturius. Pasirodo šiuos du žmonių tipus skiria jų intelekto lygis. 

„Tie, kas mane gerai pažįsta, tikrai žino – mano gyvenimas yra nuolatinė dieta!“, - juokdamasi sako žinoma dainininkė Neringa Šiaudikytė. 

reklama

reklama