Orai Vilniuje
Pirmadienis 2017.10.23
Rgp 07, 2017 15:13

Stilingiausia vasaros mugė „Fashion Bazaar“ grįžta į Palangą!


Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 12-13 dienomis, į Palangos kultūros barą „Kablys. Jūra. Kultūra“ atkeliauja populiariausia vasaros mugė „Fashion bazaar“. Renginys kvies visus mados ir stiliaus mėgėjus palydėti besibaigiančią vasarą ir pasitikti auksinį rudenį atnaujinant savo spintą madingiausiais ir geidžiamiausiais lietuviškų prekinių ženklų gaminiais.

„Fashion Bazaar“ renginio organizatorė, UAB „Inzi group“ projektų vadovė Greta Daukšienė teigia, kad dvi dienas Palangoje vyksianti mados mugė bus kitokia nei tos, kurios organizuojamos Vilniuje ar Kaune. „Kiekvienas miestas, kiekvienas metų laikas ir kiekviena erdvė susilieja į vieną sukurdami unikalią renginio atmosferą. Šįkart mugėje tvyros neformali energija, kur kiekvienas lankytojas mėgausis besibaigiančiomis vasaros dienomis, „čilins“ ir smagiai leis laiką kultūros bare, tuo pačiu dairydamasis į unikalius mugės gaminius bei susipažindamas su žinomiausiais mados kūrėjais. Net dvi dienas lankytojai ir prekybininkai „kaifuos“ būdami kartu, pasisems pozityvios nuotaikos ir sėkmingai pasiruoš artėjančiam rudens sezonui!”
 
Antrus metus iš eilės vyksiančioje mados mugėje „Fashion Bazaar“ bus galima išvysti dar daugiau mados kūrėjų ir įsigyti jų gaminių - stilingų drabužių, aksesuarų ir jaukių namų interjero detalių. Radijo laidų vedėjo Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė pristatys „Say Yes To Mom“ prekės ženklą, sukurtą žmonėms, ieškantiems unikalaus stiliaus savo šeimai. Inetą Stasiulytę, Moniką Linkytę, Vaidą Baumilą ir kitus žinomus žmones puošiantys „Kristi Andress” mados namai lankytojams siūlys drabužius ir aksesuarus skirtus romantikos ir elegancijos ieškotojams. Unikalius, šiuolaikinio avangardinio stiliaus rūbus kvies įsigyti dizainerė Diana Paukštytė, o viena žinomiausių mados kūrėjų Lilija Larionova pristatys itin gausų drabužių asortimentą, tad kiekvienas ras visko, ko tik gali prireikti ateinančiam rudens sezonui. 
 
Renginyje dalyvaus lietuvių pamėgti ir vertinami, stilių bei kokybę simbolizuojantys prekiniai ženklai iš visos Lietuvos: „Waggon Paris“, „Burpt”, „It.“, „Karma by Raima“, „Koko Butique“, „Kum Kum Design“, „Aj Puksis“, „Peepo“, „Rudnė“, „Optimistė“, „MarmaLedas“, „Adrika“, „Kaip tu? ir KAIP TU by Serge Gandzumian“, „Ursula“, „Rene Deco“, „FreakyFoxx“, „Lovein“, „Medinis Aš“, „Sirena“ ir kt.
 
Antrus metus iš eilės organizuojama, nemokama „Fashion bazaar“ mados mugė jau šį savaitgalį, rugpjūčio 12–13 d., 12.00–22.00 val., kviečia apsilankyti Palangos kultūros bare „Kablys. Jūra. Kultūra“. Atvykite, bus smagu! Čia ne tik galėsite įsigyti originalius kruopščiai atrinktų mados kūrėjų gaminius, bet ir šėlti, pasisemti pozityvios nuotaikos bei kartu pasidžiaugti paskutinėmis vasaros savaitėmis.


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Karšti, laukiniai, „Crazy Coyotes“ vakarėliai yra tikrų tikriausia legenda. Visi žinome, jog tai reiškia, kad vakarėlio metu gražiausios merginos šoka ant stalų, dainuoja ir nevaldomai linksminasi. Tačiau ar žinote kur tai prasidėjo? Kas sugalvojo tokius vakarėlius? 

Ar klausantis skirtingos muzikos kūną „užlieja“ skirtingi jausmai? Be abejonės taip. Juk mamos dainuojama lopšinė kūdikiui daro stebuklus, vaikelis nurimsta ir užmiega. Muzika ramina, muzika gydo, muzika įkvepia. Jau seniai žinoma, jog muzika turi didžiulę įtaką žmogaus elgesiui ir raidai. 

Gražiausių žiemos švenčių muzikinė dovana į Vilnių atvyksta iš miuziklų meka vadinamo Brodvėjaus. Gruodžio 12 d. „Compensa” koncertų salėje žymūs Brodvėjaus atlikėjai ir gražiausios miuziklų melodijos – ypatingame pasirodyme „Christmas on Broadway”.

reklama

reklama