Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.10.18
Rgp 11, 2017 15:14

Kartu šoka vos du mėnesius, tačiau sportinių šokių čempionate pademonstravo puikius rezultatus (video)


Rugpjūčio 8-12 dienomis vyko didžiausias atviras šokio čempionatas GOC, kuriame varžėsi stipriausios įvairių šalių poros.

German Open Championship (GOC) – tai sportinių šokių čempionatas, kuriame dalyvauja profesionalų poros iš daugiau nei 46 šalių. Šis čempionatas yra didelis iššūkis jo dalyviams. Dažnai, net ir labai stiprios poros, pasirenka jame nedalyvauti, kadangi yra didelė tikimybė, jog nepasirodys taip gerai, kaip kitose varžybose, nes tenka varžytis su ypač stipriomis poromis. Varžybose teisėjauja savo srities profesionalai iš įvairių šalių, todėl nei viena klaida neprasprūsta jiems pro akis. GOC vyksta nuo 1987 metų.

Lietuvos „Juniors II“ grupės atstovai – Neda Elena Šalugaitė (14 metų) ir Augustinas Trinkus (15 metų) čempionate užėmė 17 vietą. Pora aplenkė visus latvių, estų ir ukrainiečių atstovus bei užėmė pirmąją vietą tarp Lietuvos atstovų šioje grupėje. Iš viso šioje grupėje, kurioje varžėsi Neda ir Augustinas, buvo apie 160 dalyvių, tad 17-ta vieta yra iš ties puikus pasiekimas.

Neda Elena Šalugaitė ir Augustinas Trinkus kartu poroje treniruojasi vos 2 mėnesius. Vaikai studijoje šioms varžyboms ruošėsi kiekvieną dieną, nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro. Jauna ir talentinga pora buvo treniruojama „Kandela“ šokių studijoje, vadovaujama Andriaus Kandelio ir Beatričės Skabickienės.

„Šios varžybos vyko Vokietijos Stuttgarto mieste ir yra didesnės net už Pasaulio čempionatą, kadangi iš vienos šalies gali atvažiuoti tiek porų, kiek tik nori. Įtampa ir konkurencija – milžiniška. Neda ir Augustinas kartu treniruojasi vos du mėnesius, šokių pasaulyje tai yra itin trumpas laiko tarpas, dažnai poros per tokį trumpą laiką net nespėja kartu susišokti.

Rezultatas, kurio pavyko pasiekti Stuttgarte vykusiame atvirame Pasaulio sportinių šokių čempionate (GOC) yra daug daugiau nei geras. Esu labai patenkintas, kad Neda ir Augustinas pasirodė taip gerai, žinant, kiek laiko turėjome pasiruošti varžyboms. Manau, kad Lietuva yra išties laiminga šalis turėdama tokius stiprius sportininkus. Dabar ir toliau tęsime intensyvias treniruotes, pora turi labai didelį potencialą, todėl laukiame kitų sportinių šokių varžybų ir čempionatų, kuriuose planuojame pasirodyti dar geriau.“ – jaunos šokėjų poros pasiekimais džiaugėsi treneris Andrius Kandelis.

Vaikų rūbų dizainą kūrė GLANCERS by Andrius Kandelis.


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Naujienos

Visos naujienos

Pasaulyje paklausa elektromobiliams auga dešimčia kartų sparčiau nei įprastiems automobiliams, o valstybės viena po kitos paskelbia, kada ir kaip apribos eismą vidaus degimo varikliais varomomis transporto priemonėmis. Vienos šalys iškart pritaiko kompensacijas elektromobilių pirkėjams, kitos...

2013 m. birželio 28 dieną JAV Arizonos valstijoje, nukamuotoje sausros, susiformavo audra. Smogęs žaibas įplieskė miško gaisrą, kuris dėl stipraus vėjo greitai išplito. Su įsisiautėjusia liepsna kovojo gaisrininkų pajėgos, save išdidžiai vadinantys „Granito kalno karštagalviais“. Birželio 30...

reklama

reklama