Orai Vilniuje
Penktadienis 2017.08.18
Rgp 11, 2017 15:14

Kartu šoka vos du mėnesius, tačiau sportinių šokių čempionate pademonstravo puikius rezultatus (video)


Rugpjūčio 8-12 dienomis vyko didžiausias atviras šokio čempionatas GOC, kuriame varžėsi stipriausios įvairių šalių poros.

German Open Championship (GOC) – tai sportinių šokių čempionatas, kuriame dalyvauja profesionalų poros iš daugiau nei 46 šalių. Šis čempionatas yra didelis iššūkis jo dalyviams. Dažnai, net ir labai stiprios poros, pasirenka jame nedalyvauti, kadangi yra didelė tikimybė, jog nepasirodys taip gerai, kaip kitose varžybose, nes tenka varžytis su ypač stipriomis poromis. Varžybose teisėjauja savo srities profesionalai iš įvairių šalių, todėl nei viena klaida neprasprūsta jiems pro akis. GOC vyksta nuo 1987 metų.

Lietuvos „Juniors II“ grupės atstovai – Neda Elena Šalugaitė (14 metų) ir Augustinas Trinkus (15 metų) čempionate užėmė 17 vietą. Pora aplenkė visus latvių, estų ir ukrainiečių atstovus bei užėmė pirmąją vietą tarp Lietuvos atstovų šioje grupėje. Iš viso šioje grupėje, kurioje varžėsi Neda ir Augustinas, buvo apie 160 dalyvių, tad 17-ta vieta yra iš ties puikus pasiekimas.

Neda Elena Šalugaitė ir Augustinas Trinkus kartu poroje treniruojasi vos 2 mėnesius. Vaikai studijoje šioms varžyboms ruošėsi kiekvieną dieną, nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro. Jauna ir talentinga pora buvo treniruojama „Kandela“ šokių studijoje, vadovaujama Andriaus Kandelio ir Beatričės Skabickienės.

„Šios varžybos vyko Vokietijos Stuttgarto mieste ir yra didesnės net už Pasaulio čempionatą, kadangi iš vienos šalies gali atvažiuoti tiek porų, kiek tik nori. Įtampa ir konkurencija – milžiniška. Neda ir Augustinas kartu treniruojasi vos du mėnesius, šokių pasaulyje tai yra itin trumpas laiko tarpas, dažnai poros per tokį trumpą laiką net nespėja kartu susišokti.

Rezultatas, kurio pavyko pasiekti Stuttgarte vykusiame atvirame Pasaulio sportinių šokių čempionate (GOC) yra daug daugiau nei geras. Esu labai patenkintas, kad Neda ir Augustinas pasirodė taip gerai, žinant, kiek laiko turėjome pasiruošti varžyboms. Manau, kad Lietuva yra išties laiminga šalis turėdama tokius stiprius sportininkus. Dabar ir toliau tęsime intensyvias treniruotes, pora turi labai didelį potencialą, todėl laukiame kitų sportinių šokių varžybų ir čempionatų, kuriuose planuojame pasirodyti dar geriau.“ – jaunos šokėjų poros pasiekimais džiaugėsi treneris Andrius Kandelis.

Vaikų rūbų dizainą kūrė GLANCERS by Andrius Kandelis.


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Naujienos

Visos naujienos

Žengiant trečio dešimtmečio slenkstį, odos problemos dėl amžinos kovos prieš laiką moterims pasirodo itin aktualios. Ant tualetinio staliuko, greta kitų odos priežiūros priemonių, atsiranda ir kosmetika, stabdanti odos senėjimą. Jeigu tikėtumėme statistika, tai du trečdaliai visos kosmetikos yra...

Aštuonios valandos darbo, aštuonios – miego. Rodos, tokia turėtų būti įprasta kiekvieno dirbančio suaugusio žmogaus dienotvarkė. Tačiau šiais laikais vis dažniau pasitaiko, kad darbo laikas nepastebimai išsitęsia, miego laikui uždedamas griežtas limitas, o kiekvieną pirmadienį prisimintas pažadas...

Spalio 6 d. kino teatruose pasirodys romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, kur pagrindinį vaidmenį atliks humoristas, televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Aktoriaus amplua debiutuojantis komikas visiems atskleis, ko gi reikia imtis, kad vos per septynias dienas...

reklama

reklama