Orai Vilniuje
Penktadienis 2017.09.22
Rgs 06, 2017 10:20

Robertas Javtokas: apie keiksmažodžius rūbinėje, pirmąjį savo verslą turguje ir prognozes krepšinio rinktinei


Ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas ir daugybės titulų savininkas, dabar „Žalgirio“ komandos sporto direktorius Robertas Javtokas garsėja kaip puikus komandos motyvatorius, kuris net per prasčiausių rinktinės rungtynių ilgąją pertrauką rūbinėje įkvėpdavo komandai naujų jėgų ir pasitikėjimo. Robertas neslepia, kad tam padaryti prireikdavo ne vieno ir ne tik lietuviško keiksmažodžio. 

Pirmoje naujojo sezono „Gero vakaro šou“ laidoje Robertas Javtokas papasakojo, kad net turėdami prieš akis lietuviškų keiksmažodžių sąrašą, krepšininkai dažniau griebdavosi riebesnių rusiškų keiksmažodžių. „Jeigu matau, kad nėra ugnies, užsidegimo, tai be rusų kalbos kaip tu įžiebsi tą ugnį – nesakysi „rupūže tu“. Lietuvių kalboj nėra tokių žodžių“, – prisipažino Robertas. Tačiau, jo teigimu, ne žodžiai tokiais atvejais svarbiausia: „Nesu tas, kuris daug tvirtų žodžių sakyčiau, manau, kad tai yra visas gyvenimo būdas, kaip tave kiti gerbia“. 
 
Tiesa, krepšininkas prisiminė vieną itin jam įstrigusį lietuvišką keiksmažodį, kuris pralinksmino ne tik laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių, bet ir visą publiką. 
 
Robertas Javtokas laidos vedėjams papasakos, jog niekada smarkiai nesvajojo apie krepšininko karjerą ir žaidimą rinktinėje. Labiausiai visuomet norėjo būti barmenas ar didžėjus. Mokantis mokykloje jam teko ragauti didžėjaus duonos, tad puikiai prisimena tuomet populiariausias dainas ir įspūdžius iš diskotekų. Teko Robertui užsiimti ir verslu. Pirmoji tokia patirtis buvo Šiaulių turguje pardavinėjant šokoladukus, o vėliau ir šuniukus, kuriuos atsivesdavo jo laikoma kalytė. Kam Robertas parduodavo šuniukus ir kaip išleisdavo savo pirmuosius uždirbtus pinigus? Sužinosite jau šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“. 
 
R. Javtokas taip pat pasakys, ko tikisi iš šių metų krepšinio rinktinės Europos čempionate ir iš „Žalgirio“ Eurolygoje. Taip pat laidoje „Gero vakaro šou“ – nauja ir intriguojanti rubrika „Žvaigždės ir jų vaikai“. Pirmajam išbandymui ryšis laidų vedėja ir prodiuserė Vaida Skaisgirė, kurios paslaptis išduos sūnus Atas. Ar sutaps mamos ir sūnaus atsakymai apie jo mėgstamiausius filmus, knygas, dainas? Kokias knygas Atui skaito tėtis Rolandas Skaisgirys ir mama Vaida? Ar sūnus užaugęs norėtų sekti pramogų pasaulyje besisukančių tėvų pėdomis, ar ketina rinktis kiek žemiškesnę profesiją? „Rimtuose pokalbiuose“ – jau pažįstami ir nauji vaikų veidai bei naujos jų nuomonės. Šį kartą vaikai rinks geriausią šios vasaros dainą. 


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


„Ugniavijas“ yra vyrų folkloro grupė, kuri puoselėjama jau daugiau nei devynerius metus. Vyrai susibūrė paprastai, norėdami dainuoti lietuviškas vyriškas dainas. Kitaip nei kita dauguma žanrų, Lietuvių liaudies dainas buvo daug smagiau atrasti iš naujo, sukurti joms skambesį, atskleisti...

Nesumeluosime pasakydami, jog kiekviena moteris trokšta būti graži, sveika ir visuomet traukianti akį. Yra begalės būdų, kaip moterys rūpinasi savimi. Sveika mityba, sportas, grožio procedūros ir daug kitų priemonių padeda moteriai atskleisti savo žavesį. Garsios Lietuvos gražuolės dalijasi...

Nors įprasta manyti, kad veido oda ima senti nuo 25 ar 30 metų, penktadalis Lietuvos moterų pirmuosius odos senėjimo požymius pastebi kur kas anksčiau – iki 25 metų, rodo amerikiečių kompanijos „Amway“ užsakymu atlikta Lietuvos moterų apklausa. Taip pat beveik pusė respondenčių odos senėjimo...

reklama

reklama