Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Rgs 06, 2017 10:20

Robertas Javtokas: apie keiksmažodžius rūbinėje, pirmąjį savo verslą turguje ir prognozes krepšinio rinktinei


Ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas ir daugybės titulų savininkas, dabar „Žalgirio“ komandos sporto direktorius Robertas Javtokas garsėja kaip puikus komandos motyvatorius, kuris net per prasčiausių rinktinės rungtynių ilgąją pertrauką rūbinėje įkvėpdavo komandai naujų jėgų ir pasitikėjimo. Robertas neslepia, kad tam padaryti prireikdavo ne vieno ir ne tik lietuviško keiksmažodžio. 

Pirmoje naujojo sezono „Gero vakaro šou“ laidoje Robertas Javtokas papasakojo, kad net turėdami prieš akis lietuviškų keiksmažodžių sąrašą, krepšininkai dažniau griebdavosi riebesnių rusiškų keiksmažodžių. „Jeigu matau, kad nėra ugnies, užsidegimo, tai be rusų kalbos kaip tu įžiebsi tą ugnį – nesakysi „rupūže tu“. Lietuvių kalboj nėra tokių žodžių“, – prisipažino Robertas. Tačiau, jo teigimu, ne žodžiai tokiais atvejais svarbiausia: „Nesu tas, kuris daug tvirtų žodžių sakyčiau, manau, kad tai yra visas gyvenimo būdas, kaip tave kiti gerbia“. 
 
Tiesa, krepšininkas prisiminė vieną itin jam įstrigusį lietuvišką keiksmažodį, kuris pralinksmino ne tik laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių, bet ir visą publiką. 
 
Robertas Javtokas laidos vedėjams papasakos, jog niekada smarkiai nesvajojo apie krepšininko karjerą ir žaidimą rinktinėje. Labiausiai visuomet norėjo būti barmenas ar didžėjus. Mokantis mokykloje jam teko ragauti didžėjaus duonos, tad puikiai prisimena tuomet populiariausias dainas ir įspūdžius iš diskotekų. Teko Robertui užsiimti ir verslu. Pirmoji tokia patirtis buvo Šiaulių turguje pardavinėjant šokoladukus, o vėliau ir šuniukus, kuriuos atsivesdavo jo laikoma kalytė. Kam Robertas parduodavo šuniukus ir kaip išleisdavo savo pirmuosius uždirbtus pinigus? Sužinosite jau šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“. 
 
R. Javtokas taip pat pasakys, ko tikisi iš šių metų krepšinio rinktinės Europos čempionate ir iš „Žalgirio“ Eurolygoje. Taip pat laidoje „Gero vakaro šou“ – nauja ir intriguojanti rubrika „Žvaigždės ir jų vaikai“. Pirmajam išbandymui ryšis laidų vedėja ir prodiuserė Vaida Skaisgirė, kurios paslaptis išduos sūnus Atas. Ar sutaps mamos ir sūnaus atsakymai apie jo mėgstamiausius filmus, knygas, dainas? Kokias knygas Atui skaito tėtis Rolandas Skaisgirys ir mama Vaida? Ar sūnus užaugęs norėtų sekti pramogų pasaulyje besisukančių tėvų pėdomis, ar ketina rinktis kiek žemiškesnę profesiją? „Rimtuose pokalbiuose“ – jau pažįstami ir nauji vaikų veidai bei naujos jų nuomonės. Šį kartą vaikai rinks geriausią šios vasaros dainą. 


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Praėjusią savaitę sostinėje įvyko kasmetinis Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (LNTAA) brokerių forumas, pritraukiantis ne tik šios srities specialistus, bet ir kitus smalsuolius. Net 650-čiai svečių savo intriguojančią istoriją šįkart pasakojo ir televizijos laidų vedėjas bei...

Stipriausias žmogus pasaulyje Žydrūnas Savickas, verslininkas Ugnius Kiguolis, baleto primarijus Nerijus Juška, ledo skulptorius Mindaugas Tendziagolskis ir daugybė kitų vyrų, dalyvavusių lietuviškų kvepalų ir namų kvapų gamintojo „Aromika“ būtent jiems surengtame renginyje, atviravo ne tik apie...

Jaukių Martos ir Pauliaus namų svetainėje „įsitaisęs“ netradicinis akcentas – įspūdingo dydžio pasaulio žemėlapis. Iš jo kyšo 30 spalvoti smeigtukai, žymintys poros aplankytus kraštus, o šalia – kelios dešimtys nuotraukų, primenančių gražiausias kelionių akimirkas. Žiūrėdami į „TripMap“ Paulius...

reklama

reklama