Orai Vilniuje
Penktadienis 2017.09.22
Rgs 11, 2017 08:51

Vasarai pasibaigti neleis „Proper Heat“ koncertas Vilniuje


Šį trečiadienį, 20 val., vilniečius ir miesto svečius į ypatingą, paskutinį rudens koncertą Vilniuje, „Vasaros terasoje“ pakvies Lietuvos ir užsienio klausytojų pamėgta grupė „Proper Heat“. Atostogų nuotaiką ir kokybiškos muzikos kupiną vakarėlį žada grupės šešetas, kuris gerbėjų ratą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muzikos mylėtojų tarpe subūrė dėl savo kokybiško skambesio bei išskirtinio stiliaus, jungiančio disko, džiazo, hip-hop, deep house ir indie muzikos akcentus, dar kitaip įvardijamo kaip „Adult Pop Disco“.  

Koncerto „Vasaros terasoje“ metu klausytojai išgirs ne tik jau pamėgtus „Proper Heat“ kūrinius, grupė pristatys ir specialiai šiam koncertui parengtas, dar niekur neskambėjusių kūrinių premjeras. 

Originali lietuvių „Proper Heat“ kūryba bei profesionalus atlikimas 2010 metais sudomino Londone įsikūrusią leidybinę kompaniją „Nang Records“, kuri Didžiojoje Britanijoje jau išleido du pilnus grupės albumus bei gausybę singlų plokštelių pavidalu. Grupės „Proper Heat“ kūryba ne tik mylima Lietuvos ir užsienio klausytojų, bet ir yra teigiamai vertinama tarptautinių muzikos kritikų, „Proper Heat“ kūrinius mielai groja diskžokėjai viso pasaulio radijo stotyse bei vakarėliuose.
 
Grupė scena dalinosi su tokiomis užsienio žvaigždėmis kaip „Kosheen“, „Pompeya“, „Tesla Boy“, J.Viewz, „Jazannova“ ir kitomis. 
 
Scenoje pasirodysiantis grupės „Proper Heat“ šešetas: Karolis Ramoška – vokalas, Vitalijus R. Saxtone – saksofonas, synth, Jonas Lengvinas – mušamieji,  Rytis Taraila – gitara, Gediminas Adriuškevičius – bosinė gitara bei Gediminas Mačiulskis – perkusija. Grupės muzikantai groja su garsiausiais Lietuvos muzikiniais vardais tokiais kaip „SEL“, Marijonas Mikutavičius, „G&G Sindikatas“, „SKAMP“ bei daugeliu kitų.  
 
Ateikite ir pasimėgaukite vasariška nuotaika bei kokybiškos, originalios muzikos vakarėliu jau šį trečiadienį, 20 val., „Vasaros terasoje“ – „Proper Heat“ šešetas jums yra pasiruošęs pristatyti tikrą muzikinį delikatesą, kurio nevalia praleisti!
 
Daugiau informacijos apie renginį: nuoroda


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Iki Vilniaus sporto festivalio liekant vis mažiau laiko, siūlome pažvelgti į šventės aktyviąją programą – šiemet ji įtiks ir patiems išrankiausiems. Festivalio lankytojų laukia galiūnų turnyras, CrossFit varžybos, kovos menų festivalis, bei Lietuvos gatvės gimnastikos čempionatas. Net trijuose iš...

Šis rugsėjis itin turtingas madingos ir kokybiškos gyvos muzikos vakarėliais – jau šįvakar, 20 val. menų fabriko „Loftas“ scenoje su klausytojais sveikinsis didžiulio pasisekimo turo po Europą metu sulaukusi ir per grupės gyvavimo metus jau ne vieną nominaciją pelniusi grupė „MaNNazz“ su...

Spalio 12-15 dienomis sostinės Rusų dramos teatre rengiamas 30-asis šiuolaikinio džiazo festivalis laukia pribloškiančio džiazo asų desanto iš septynių pasaulio šalių. Jau pristatėme šešis aukščiausio lygio profesionalų projektus, kurių kiekvienas gali tapti jubiliejinio festivalio kulminacija....

reklama

reklama