Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Rgs 11, 2017 08:51

Vasarai pasibaigti neleis „Proper Heat“ koncertas Vilniuje


Šį trečiadienį, 20 val., vilniečius ir miesto svečius į ypatingą, paskutinį rudens koncertą Vilniuje, „Vasaros terasoje“ pakvies Lietuvos ir užsienio klausytojų pamėgta grupė „Proper Heat“. Atostogų nuotaiką ir kokybiškos muzikos kupiną vakarėlį žada grupės šešetas, kuris gerbėjų ratą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muzikos mylėtojų tarpe subūrė dėl savo kokybiško skambesio bei išskirtinio stiliaus, jungiančio disko, džiazo, hip-hop, deep house ir indie muzikos akcentus, dar kitaip įvardijamo kaip „Adult Pop Disco“.  

Koncerto „Vasaros terasoje“ metu klausytojai išgirs ne tik jau pamėgtus „Proper Heat“ kūrinius, grupė pristatys ir specialiai šiam koncertui parengtas, dar niekur neskambėjusių kūrinių premjeras. 

Originali lietuvių „Proper Heat“ kūryba bei profesionalus atlikimas 2010 metais sudomino Londone įsikūrusią leidybinę kompaniją „Nang Records“, kuri Didžiojoje Britanijoje jau išleido du pilnus grupės albumus bei gausybę singlų plokštelių pavidalu. Grupės „Proper Heat“ kūryba ne tik mylima Lietuvos ir užsienio klausytojų, bet ir yra teigiamai vertinama tarptautinių muzikos kritikų, „Proper Heat“ kūrinius mielai groja diskžokėjai viso pasaulio radijo stotyse bei vakarėliuose.
 
Grupė scena dalinosi su tokiomis užsienio žvaigždėmis kaip „Kosheen“, „Pompeya“, „Tesla Boy“, J.Viewz, „Jazannova“ ir kitomis. 
 
Scenoje pasirodysiantis grupės „Proper Heat“ šešetas: Karolis Ramoška – vokalas, Vitalijus R. Saxtone – saksofonas, synth, Jonas Lengvinas – mušamieji,  Rytis Taraila – gitara, Gediminas Adriuškevičius – bosinė gitara bei Gediminas Mačiulskis – perkusija. Grupės muzikantai groja su garsiausiais Lietuvos muzikiniais vardais tokiais kaip „SEL“, Marijonas Mikutavičius, „G&G Sindikatas“, „SKAMP“ bei daugeliu kitų.  
 
Ateikite ir pasimėgaukite vasariška nuotaika bei kokybiškos, originalios muzikos vakarėliu jau šį trečiadienį, 20 val., „Vasaros terasoje“ – „Proper Heat“ šešetas jums yra pasiruošęs pristatyti tikrą muzikinį delikatesą, kurio nevalia praleisti!
 
Daugiau informacijos apie renginį: nuoroda


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Iki pirmojo „Lilo ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncerto Kaune likus dviem dienoms į prekybą buvo paleista 500 papildomų stovimų bilietų. Tačiau pastarosiomis dienomis susidomėjimas hiphopo dueto pasirodymu Kauno „Žalgirio“ arenoje toks, kad renginio organizatoriai „Seven Live“...

Lapkričio 24 d. Vilniuje, Lotynų Amerikos kokteilių bare-klube “Pabo Latino” ir lapkričio 25 d. Klaipėdos bare „Cartel 21” pirmą kartą Lietuvoje bus pristatomas Kroatijoje reziduojančio Miguel Concha šou „A great tribute to Michael Jackson“. Pasaulyje pripažintas legendinio pop karaliaus...

Tarptautinis repo ir RnB atlikėjas grįžta į sostinės sceną! Tam jis yra paruošęs unikalią ir jau ne vienoje pasaulio valstybėje patikrintą ir pamėgtą programą. Tai scenos pasirodymas, specialiai skirtas naktiniams vakarėliams, kurį sukūrė pats Sezzy.

reklama

reklama