Orai Vilniuje
Penktadienis 2017.09.22
Rgs 11, 2017 09:37

Šokių studijos "Kandela" šokėjai: pavydėtina forma, puikūs pasiekimai ir konkurentų pavydas


Vakar vykusiame atvirame Slovakijos šokių čempionate "Slovak open dance championship", šokių studijos "Kandela" šokėjai Neda Elena Šalugaitė ir Augustinas Trinkus iškovojo pirmąją vietą! 

Juniors II grupėje, kurioje šoka ir Neda su Augustinu, varžėsi 70 porų. Didelė konkurencija, įtampa ir teisėjų dėmesys nesutrukdė porai pasirodyti puikiai - jie įveikė visus savo varžovus ir lipo ant aukščiausios apdovanojimų pakylos. 

Džiausgsmo savo draugų ir kolegų pasiekimu neslėpė ir kiti studijos nariai, o šokėjų poros treneris, Andrius Kandelis, pripažino, kad čempionatui pasiruošti nebuvo gailima nei jėgų, nei laiko. Anot jo, pora yra labai talentinga ir profesionali, todėl buvo tikimasi būtent tokio rezultato.

Ateityje laukia dar daug pasaulinio lygio čempionatų, kur šis šokėjų duetas tikisi parodyti tokius pačius rezultatus.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Netrukus po to, kai du Lietuvos atlikėjai Deivydas Zvonkus ir Stano viešoje erdvėje pristatė dainą „Rusai vėl puola“, kurioje pašiepia bauginimus dėl Rusijos kyliamų grėsmių, jie sulaukė skambučio iš Krašto apsaugos ministerijos ir pasiūlymo susitikti. 

Prieš savaitgalį Lietuvos ligoninėse pavojingai sumažėjo kraujo atsargos. Ypač skubiai reikalingas A (II) RhD + grupės kraujas.   

Praėjusį teatro sezoną bene didžiausiu nusivylimu teatro pasaulyje tapo ilgai laukto spektaklio „Tartiufas“ atšaukimas Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Beveik du tūkstančiai žiūrovų grąžino bilietus, atgavo sumokėtus pinigus ir ilgai laukto spektaklio nepamatė. Viešumoje pasigirdo įvairių...

reklama

reklama