Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Rgs 11, 2017 16:04

Aukštoji parfumerija ir rytietiški aromatai užbūrė lietuvius


Turbūt daugelis girdėjo terminą – nišinė parfumerija. Lygiai taip pat šis terminas daug kam atrodo mistinis ir neatrastas. Norėtųsi pabrėžti, kad ši sritis pastaruoju metu taip išpopuliarėjo, jog išėjo iš siauro nišos supratimo, todėl kur kas tiksliau tokius kvepalus vadinti retais kvepalais (angl. rare perfumes) ar aukštąją parfumerija (pran. haute parfumerie). 

Šiuo metu aukštoji parfumerija Lietuvoje pasiekė kone aukščiausią populiarumo tašką. Žmonės trokšta išsiskirti iš pilkos masės ne tik išvaizda, bet ir kvapu. Labiausiai moterys nebenori kvepėti kaip visos, todėl bando išreikšti savo asmenybę kvepalų pavidalu. Rinkdamiesi savo kvapą, žmonės tapo drąsesni ir išrankesni. Šiandieną labai populiaru rinktis kvepalus, kurie kvepia pačiuliu, mediena, niekad neatsibostančiu muskusu bei gėlėmis.

Išskirtinių kvapų sužavėta „Gamila Beauty Pefumes“ prekinio ženklo įkūrėja Živilė Burdaitė pasakoja, jog pirmą kartą rytietiškus kvepalus atrado Madride. „Tą dieną, po konferencijos, prie manęs priėjo vyriškis ir padovanojo aliejinius „Ajmal“ kvepalus. Taip išreiškė padėką už puikų pranešimą apie socialinę atsakomybę rinkodaroje. Buvo labai įdomu kuo greičiau juos išmėginti. Šie aliejiniai kvepalai pakeitė mano gyvenimą. Kai ryte pabudusi dar užuodžiau kvepalų aromatą, supratau, jog dabar pat susirasiu šių kvepalų gamintoją ir atvešiu nuostabius kvapus į Lietuvą.“ – prisiminimais dalijasi Živilė Burdaitė. 

Išskirtiniai rytietiški kvepalai pasižymi sodriu kvapu, o jų aromatas nelieka nepastebėtas. Rytietiškų gėlių kvapai yra sunkesni ir aštresni. Šie kvepalai turtingi gėlių, vanilės, cinamono, pipirų, medžio, oud, ambra, muskuso ir kitais aromatais. Rytietiški kvepalai – patys turtingiausi savo aromatu. Tokie kvapai yra jausmingi ir drąsūs, todėl ypač tinka savimi pasitikintiems žmonėms. „Geriausia rinktis tuos kvepalus, kurie jums tinka. Mano patirtis rodo, kad rytietiški geri kvepalai ypač ilgai išlieka ir nuostabiai atskleidžia visas kvapo natas. Tai tarsi puikus ir romantiškas meno kūrinys.“ – patirtimi dalijasi Živilė Burdaitė.

„Gamila Beauty Perfumes“ įkūrėja organizuoja kvepiančios muzikos vakarus, kurių metu pristato ir savo pačios kurtus „Gamila Beauty Perfume Nr. 1“ kvepalus. Šių vakarų metu pristatomi ir „Ajmal“ kvepalai, kurie labai greit pasieks ir didžiuosius prekybos tinklus. Šiuo metu, Živilė Burdaitė, didelį dėmesį skiria individualiems klientams, kuriems asmeniškai parenkami kvapai.

Gyvenant Lietuvoje, saulės ir šilumos gauname gana mažai, tačiau rytietiškuose kvepaluose mes, tarsi saulėtame rytų regione, galime pasimėgauti šiluma. Didžiajai daliai lietuvių labai patinka rytietiški aromatai, nes mes pasiilgstame saulės ir atostogų. Rytietiški kvepalai užburia kaip paslaptis, todėl kiekvienas savo kvepalų kolekcijoje tiesiog privalo turėti saulėtų, romantiškų kvepalų sau.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Grožio procedūras atliekantys gydytojai teigia, kad pacientus darosi vis sunkiau kuo nors nustebinti. Naujos technologijos vis plačiau apgaubia grožio sritį, todėl atsiranda dar naujesnių ir patogesnių būdų, galinčių prisidėti prie odos puoselėjimo. Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė...

Apie tai, kaip svarbiausias metų šventes sutinka pasaulyje dėl savo nestandartinės išvaizdos išgarsėjęs modelis Rasa Ciūnė, buvo galima išgirsti Kauno butiko „Closté Clothes Boutique“ trečiojo gimtadienio šventėje, kur ne tik grožėtasi Ingos Budrienės dekoracijomis, vaišintasi Dovilės Valentienės...

Tyrimai rodo, kad trys šampano taurės per dieną gali padėti išvengti demencijos ir Alzheimerio ligos atsiradimo. 

reklama

reklama