Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Rgs 12, 2017 10:00

Nauji planai – nauja šukuosena! 2017 metų rudens tendencijos iš pirmų rankų


Rugsėjis – tai viena tų datų, kai pažadame sau pradėti ką nors naujo. Vieša paslaptis, kad nauja šukuosena suteikia naujos energijos, veržlumo ir ryžto keisti pasaulį (bent jau savo). Taigi rudens pradžia – tobulas laikas išmėginti naujausias plaukų madas.
„Unison Beauty Lab 4“ meistrių komanda pristatė išskirtinių „Guy Tang“ dažymų ir šukavimų kolekciją, kurioje išvysite naujausias 2017 metų rudens tendencijas. 
 
Spalvos. Maištas ar įvaizdžio energija?
 
Ryškūs plaukai ar jų sruogos daugumai vis dar kelia asociacijas su paauglystės maištu ar subkultūrų stiliumi. Tačiau visas mados pasaulis kviečia į jas pažvelgti naujai. Ryškios spalvos derinamos su natūralių plaukų spalvų tonais – tai fatališka ekspresijos ir mistikos sąjunga. Profesionalaus plaukų meistro parinktas plaukų dažymas sukurs tobulą pusiausvyrą tarp jaunatviškos energijos ir brandaus moteriško švelnumo.
  
„Nusprendus taip nusidažyti plaukus, verta kreiptis į profesionalus. Eksperimentuodamos namuose su parduotuvėse pirktais dažais, niekada nežinote, koks bus rezultatas, ir kaip ilgainiui bluks spalva. Profesionalus plaukų meistras spalvas ir jų atspalvius, šaltus ar šiltus tonus tiksliai parenka pagal kiekvieno kliento bruožus, o tendencijas pritaiko individualiai“, – sako viena kolekcijos autorių Deimantė Žižienė.
 
Kai kalbame apie gamtos spalvas, įsivaizduojame žemę, medžius, smėlį, rudenėjančius lapus... tačiau šį sezoną tendencijų kūrėjus įkvėpė kur kas daugiau gamtos elementų. Plaukų kolorituose nugulė kriauklių perlamutras, o neišsemiamu spalvų derinių šaltiniu tapo saulėlydžio nuspalvinta jūros pakrantė. Šis romantikus, poetus, dailininkus ir kitus kūrėjus žavintis peizažas šį sezoną atvėrė idėjų lobyną ir naujoms plaukų dažymo interpretacijoms. 
 
Hologramavimas – naujausia tendencija jūsų plaukams
 
„Dažymas keliomis pereinančiomis spalvomis vadinamas hologramavimu. Tai naujausia tendencija. Meistrų darbuose galima sutikti įvairiausių interpretacijų – nuo pastelinių iki ryškių spalvų. Tai sudėtinga technika, dėl to kokybiškam rezultatui pasiekti būtina dažymą patikėti profesionalams“, – pataria „Unison Beauty Lab“ meistrė, viena kolekcijos kūrėjų Inga Armonavičienė.
 
Paslėpta vaivorykštė  
 
Jei nekantraujate išmėginti naują plaukų dažymą, tačiau jūsų gyvenimo būdas įpareigoja atrodyti „rimtai“, išmėginkite „paslėptą vaivorykštę“. Taip vadinamas dažymas, kai sruogos nudažomos viduriniame plaukų sluoksnyje. Kolegos net neįtars, kad jūsų galvoje plasnoja vienaragiai, o panorėjusi įsegsite kelis segtukus ir išskleisite tikrąsias savo spalvas. Vieną akimirką jūs tiesiog blondinė, o kitą – mergina su charakteriu!
 
Iš tingumo į tendencijas
 
Iš tingumo gimsta ne tik geriausi išradimai, bet ir tendencijos. Kažkas tingėjo kas rytą kaukšėti aukštakulniais ir sugalvojo sportbačius prie kostiumo, o kažkas tingėjo kas savaitę dažyti plaukus ir įtvirtino „ataugusių šaknų“ madą. „Unison Beauty Lab“ meistrės šiai tendencijai suteikė naujų spalvų tiesiogine šio žodžio prasme! Tik pažiūrėkite į mėlynas modelių plaukų šaknis. Tai drąsus įvaizdis, galintis tapti jūsų vizitine kortele. 
 
Kontūravimas. Kaip sulieknėti per kelias valandas
 
Lieknina ar storina ne tik džinsai, bet ir plaukai! Norite dar didesnių skruostų? Nusirėžkite plaukus ties plačiausia jų vieta. Efektas garantuotas! Tačiau jei norite smulkesnio, išraiškingesnio veido, grakštesnės kaklo linijos ir dekoltė – pasitikėkite plaukų meistrais. Jie išrado plaukų kontūravimo techniką. Ji veikia panašiai kaip makiažas. Tam tikrose vietose patamsintos ar pašviesintos sruogos sutelkia arba nukreipia dėmesį taip išryškindamos gražiausias jūsų veido, kaklo ir dekoltė linijas. 
 
„Rinkdamos spalvas vadovaujamės žmogaus tipažo nustatymu pagal metų laikų metodą. Tokiu būdu plaukams suteikiamas geriausiai veido bruožus atskleidžiantis plaukų tonas“, – išduoda paslaptį meistrė Inga. 
 
(Ne)tobulos bangos 
 
Holivudinės garbanos liko Holivude, tegyvuoja natūralios bangos! Ir visai nesvarbu, jos prasideda ties plaukų ilgio viduriu ar visai galuose, sukasi į vieną ar visas 4 (mažiausiai) puses. Jums nebereikia rūpintis tobulo peruko efektu arba likti namuose, jeigu jis nepavyko. Pasaulio mados ikonų šukuosenos skelbia: „nustokite jaudintis dėl savo plaukų ir žvilgčioti į kiekvieną parduotuvės vitriną ar automobilio langą“, „leiskite plaukams gyventi savo gyvenimą“, „šiandien jūs turite svarbesnių iššūkių, nei tobula šukuosena.“ Taigi, jeigu jūsų plaukai turi savo planų, nesistenkite jų pakeisti. Pasitelkite formavimo priemones ir padėkite jiems būti savimi!
 
Kirpčiukai
 
Šį sezoną pasaulis išprotėjo dėl Brigitte Bardot kirpčiukų. Tačiau entuziastingai šią tendenciją seka tik tos, kurioms tai pirmas kartas. O kas iš mūsų neturėjome kirpčiukų? Ir kas iš mūsų nebandėme jų atsiauginti? Juk žinome, kad tai įsipareigojimas nuolatiniams pasimatymams su plaukų džiovintuvu ir šukomis kas rytą. Negana to, nusprendusios atsiauginti kirpčiukus įsiveliame į audringą romaną su plaukų segtukais. Veiksmas trunka mažiausiai kelis mėnesius, kol galiausiai turime susitaikyti su keisto ilgio sruogomis. Vis dar norite kirpčiukų? „Unison Beauty Lab 4“ komanda ir čia randa praktišką sprendimą. Imituokite kirpčiukus plaukų sruogos ir segtuko pagalba ir vėl grįžkite prie įprasto kirpimo, nors ir per pietų pertrauką!


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Grožio procedūras atliekantys gydytojai teigia, kad pacientus darosi vis sunkiau kuo nors nustebinti. Naujos technologijos vis plačiau apgaubia grožio sritį, todėl atsiranda dar naujesnių ir patogesnių būdų, galinčių prisidėti prie odos puoselėjimo. Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė...

Apie tai, kaip svarbiausias metų šventes sutinka pasaulyje dėl savo nestandartinės išvaizdos išgarsėjęs modelis Rasa Ciūnė, buvo galima išgirsti Kauno butiko „Closté Clothes Boutique“ trečiojo gimtadienio šventėje, kur ne tik grožėtasi Ingos Budrienės dekoracijomis, vaišintasi Dovilės Valentienės...

Tyrimai rodo, kad trys šampano taurės per dieną gali padėti išvengti demencijos ir Alzheimerio ligos atsiradimo. 

reklama

reklama