Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Rgs 13, 2017 15:58

Originalių vestuvinių suknelių fotosesija į Palangą atviliojo modeliais tapusias žinomas moteris


„Nuotraukose jos atrodo gražiai, bet kai pamatai gyvai... jos – pasakiškos!“, - taip kalbėjo žinomos moterys, dalyvaujančios po kelių mėnesių Lietuvoje duris atversiančių mados namų „Zolotas Baltic“ Palangoje surengtoje vestuvinių suknelių fotosesijoje. Jas itin sužavėjo rankų darbo grožybės iš lino, sukurtos Graikijos „Atelier Zolotas“ meistrų. 

Gintarė Songailė, Neringa Šiaudikytė, Viktorija Šaulytė, Gerda Žemaitė, Sandra Kniazevičiūtė, Neringa Norbutaitė Mažeikienė, Gabrielė Laškaitė, Oksana Šklėriūtė, Gabrielė Gutt penkių žvaigždučių viešbutyje „Vanagupė“ įsikūrė antradienį. Vienoje gražiausių pajūrio vietų, kur neretai fotosesijas rengia ir jaunavedžiai, buvo ne tik ilsimasi, bet ir mėgaujamasi virtuvės šefo Sauliaus Šikšnio kurtais išskirtiniais patiekalais. Pačioje „Vanagupėje“ vyko ir dalis „Zolotas Baltic“ suknelių įamžinimo darbų. 
 
Fotosesijos dalyvės, įsikūrusios joms paruoštuose vienviečiuose kambariuose, buvo palepintos ir dovanomis – Ivetos Norbutaitės kurtais auskarais, specialiai nuotakoms kurtais eteriniais aliejais, lietuvių kvepalų kūrėjų „Aromika“ šedevrais bei ypatingu mokslininkų pasiekimu vadinamomis „Lecler“ veido kaukėmis, kurių šilko ir medvilnės audinio lakštai prisotinti veikliosiomis medžiagomis.
 
Gėlių vainikus, kuriomis puošėsi kai kurios fotosesijos dalyvės, nupynė floristas Modestas Vasiliauskas, o lininių vestuvinių suknelių grožį papildė I. Norbutaitės aksesuarai. 
 
„Esu demonstravusi 12 vestuvinių suknelių. Vieną iš tų, kuriomis tenka pasidžiaugti Palangoje, tikrai būčiau pasirinkusi antrai savo vestuvių dienai“, - patikino verslininkė, krepšininko Darius Songailos žmona Gintarė. 
 
Merginų įvaizdžiu rūpinosi visažistės Gintė Ramutytė, Ugnė Sivolovaitė ir Laura Kubilienė bei plaukų stilistas Karolis Murauskas. Keturių dalių fotosesijoje joms pozuoti teko prieš fotomenininko Viktoro Morozovo bei operatoriaus Mariaus Grybausko objektyvus. 
„Ne tik suknelės, bet ir fotosesijos atmosfera ypatinga! Laukia nesulaukiu kada galėsiu pamatyti jos rezultatus!“, - sakė pastaruoju metu dažnai užsienyje viešinti ir svečiose šalyse savo naujų dainų vaizdo klipuose besifilmuojanti N. Šiaudikytė. 


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Grožio procedūras atliekantys gydytojai teigia, kad pacientus darosi vis sunkiau kuo nors nustebinti. Naujos technologijos vis plačiau apgaubia grožio sritį, todėl atsiranda dar naujesnių ir patogesnių būdų, galinčių prisidėti prie odos puoselėjimo. Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė...

Apie tai, kaip svarbiausias metų šventes sutinka pasaulyje dėl savo nestandartinės išvaizdos išgarsėjęs modelis Rasa Ciūnė, buvo galima išgirsti Kauno butiko „Closté Clothes Boutique“ trečiojo gimtadienio šventėje, kur ne tik grožėtasi Ingos Budrienės dekoracijomis, vaišintasi Dovilės Valentienės...

Tyrimai rodo, kad trys šampano taurės per dieną gali padėti išvengti demencijos ir Alzheimerio ligos atsiradimo. 

reklama

reklama