Orai Vilniuje
Antradienis 2017.12.12
Rgs 20, 2017 07:56

Garsios Lietuvos moterys atskleidžia, kaip rūpinasi savo sveikata


Nesumeluosime pasakydami, jog kiekviena moteris trokšta būti graži, sveika ir visuomet traukianti akį. Yra begalės būdų, kaip moterys rūpinasi savimi. Sveika mityba, sportas, grožio procedūros ir daug kitų priemonių padeda moteriai atskleisti savo žavesį. Garsios Lietuvos gražuolės dalijasi patarimais ir receptais, kaip atskleisti pačią gražiausią savo pusę.

„Stengiuosi nepersivalgyti, laikausi saiko principo. Esant galimybėms, panašiu laiku pusryčiauju ir pietauju. Valgau mažai riebalų turintį maistą ir jį derinu su daržovėmis, kurių valgau tikrai daug. Bet svarbiausia, nepamiršti per dieną išgerti ne mažiau kaip litrą vandens.“ – savo mitybos taisykles atskleidžia buvusi Mis Lietuva Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

Sveika mityba, yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris nulemia sveikatą, gerą savijautą ir, žinoma, puikią išvaizdą. Svarbu savęs „neteršti“ žalingu maistu, nevartoti daug cukraus, atsisakyti greito maisto, o dar geriau – valgyti kuo daugiau daržovių ir vaisių. Mitybos tolygumas, taip pat labai svarbus, geriausia valgyti vienodu laiku, taip organizmas pripranta, ir geriau pasisavina reikalingas maistines medžiagas.

„Laikausi sveikos mitybos principų. Stengiuosi maitintis sveikai ir vienodu laiku. Vadovaujuosi principu „mažiau, bet kokybiškai”. Pati gaminu maistą, renkuosi sveikus produktus: mėsą, žuvį, daug vaisių, daržovių, riešutų, sėklų. Stengiuosi gerti kuo daugiau vandens. Be to, nepiktnaudžiauju saldumynais ir alkoholiu.“ – pasakoja drabužių kūrėja Indrė Šimaitytė Kvedarienė.

„Rytą pradedu nuo stiklinės vandens su citrina. Taip pat vaisių nemaišau su jokiu kitu maistu, jeigu tuo metu valgau vaisius, tai tik vaisius, tarp kito maisto ir vaisių reikia padaryti pertrauką.“ – savo sveikus įpročius atskleidžia garsus modelis Solveiga Mykolaitytė.
 
 
Įtemptas gyvenimo tempas dažnai „pakiša“ koją sveikai mitybai. Sunku kasdien gaminti namuose, visada valgyti sveikus pusryčius ir vakarienę. Per dieną dažnai nesuvartojama pakankamai vaisių ir daržovių, todėl negaunama pakankamai vitaminų. Todėl „VITAMIN day plus“ pataria pusryčiams susitrinti šviežių vaisių ir daržovių kokteilį. Tai labai greitas, lengvas ir skanus būdas organizmą aprūpinti reikiamomis medžiagomis. Sotus, skanus kokteilis suteiks jėgų iki pat pietų meto.
 
„Labai mėgstu glotnučius! Stengiuosi kiekvieną rytą pasidaryti skanų ir sveiką kokteilį. O jei nėra laiko, tai bent vandens su citrina išgeriu. Tai pats geriausias variantas vietoje kavos, nes taip pat gerai tonizuoja bei suteikia energijos, o ką jau kalbėti apie rytinę vitaminų dozę.“ – pasakoja garsus modelis Monika Račiūnaitė.
 
 
„Dažniausiai vaisių kokteilius gaminuosi namuose. Mėgstamiausias namų gamybos trintas kokteilis – avokadas, bananas, apelsinas, obuolys ir kokosų pienas. Kartais skubant ir neturint laiko pavalgyti, trintas vaisių ar daržovių kokteilis būna puiki išeitis, kai skrandis „groja bado maršą“.“ – savo mėgstamiausią receptą atskleidžia Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.
 
Žinoma, sveikas gyvenimo būdas nėra tik sveika mityba. Sveikos mintys ir optimizmas taip pat labai padeda jaustis puikiai. „Man gera sveikata prasideda pirmiausia nuo gerų ir teigiamų minčių, optimizmo! Tad stengiuosi į viską žvelgti pozityviai! Ir dar, visada svarbu saikas, tai ir yra aukso viduriukas.“ – savo puikios išvaizdos ir savijautos paslaptis atskleidžia Monika Račiūnaitė.
 
Nuotraukos iš asmeninių archyvų.
 
Daugiau sveikuoliškų kokteilių ieškokite šioje paskyroje: "Vitamin day plus"


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Liko visai nedaug iki didžiojo švenčių maratono. Prasidėsiantis kalėdinių švenčių periodas ne vienai susuks galvą – o ką gi rengtis? Supermodelis Simona Starkutė pristato aštuonis skirtingus  šventinius įvaizdžius, kurie tikrai įkvėps savojo stiliaus beieškant.  

Mergina, kuri niekada nenorėjo būti panaši į kitas pramogų pasaulio žvaigždes, vertinanti galimybę kurti ir savo unikalumu įkvėpti kitus. Ji – Viktorija Šaulytė, žinoma Lietuvos stilistė, šiandien pasitinkanti savo 24-tuosius metus. Stilistė tikina, jog jos gyvenime kaip niekada vyrauja harmonija...

Pozityviai nesuteikusiems žmonėms skirtame vakarėlyje, surengtame Kauno restorane “Optimistai”, apsilankiusi dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė turėjo laiko ne tik surengti savo pasirodymą, bet ir pasimėgauti specialiai renginiui sukurtais virtuvės šefo Mindaugo Mizaro patiekalais. 

reklama

reklama