Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.12.13
Spa 08, 2017 10:17

Kvapai tinkamiausi rudens sezonui kiekvieno zodiako ženklo moteriai


Atėjus rudeniui - metas keisti grožio produktus iš lengvesnių į tinkamus šaltajam sezonui.
Laikas atrasti ir naują savo rudens/žiemos firminį kvapą. Kadangi kvapo pojūtis yra stipriai susijęs su mūsų emocijomis, vadinasi mūsų zodiako ženklų savybės gali mums padėti išsirinkti kvapus, kurie geriausiai atitinka mūsų unikalias asmenybes. Nesvarbu koks ženklas esate – greičiausiai jau žinote, kokie kvapai jums patinka labiausiai, bet reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kokie kvapai padeda kiekvienam ženklui pasiekti savo aukščiausią potencialą, tonizuoja ar, jei to reikia, ramina.
 
• Vandens ženklai tokie kaip Vėžys, Skorpionas ir Žuvys turėtų rinktis kvapus, kurie padeda rasti pusiausvyros jausmą. Kvepalai, kurių pagrindinėse natose dominuoja raminantys gėlių aromatai yra tai ko reikia šiems ženklams šaltuoju sezono metu, prisiminti saulėtą vasarą. 
 
• Jei esate Avinas, Šaulys ar Liūtas, turėtumėte surasti kvapą, kuris atskleistų jūsų ugningąją pusę. Tam tinkami kvepalai kuriuose galima užuosti cinamono, juodųjų pipirų ar karamelės natas. 
 
• Jei esate žemės ženklo atstovas: Jautis, Mergelė ar Ožiaragis – jums tinkami kvapai kurie leidžia pasijusti it gamtoje. Puikus būdas tai padaryti yra pasirinkti aromatą, kuriame yra sandalmedžio, kedro ar pačulių natų. 
 
• Oro ženklai, tokie kaip Svarstyklės, Vandenis ar Dvyniai, geriausiai jausis pasikvėpinę aromatais dvelkiančiais švara – lengvos gėlių, vandens, švarios medvilnės kvapų natos šiems ženklams yra tinkamiausios.
 
Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)
 
Ruduo yra susijęs su naujų darbų pradžia, o Avinai į tai žiūri labai rimtai. Šis metų laikas šiam ženklui gali atnešti naujas partnerystės galimybes, pavyzdžiui verslo nuotykį su artimu žmogumi. Rasti pusiausvyrą ir dalytis atsakomybe yra pagrindiniai veiksniai padedantys tai padaryti, todėl tinkamiausias kvapas tas, kuriame susiduria aromatų priešingybės kurios tarpusavyje dera tobulai.  Alexander McQueen Eau de Parfum for Her – puikiai tiks tokiai energijai pritraukti. Naktį žydintys gėlių žiedai, tokie kaip Arabiškasis jazminas ir kvapioji tuberoza, čia susitinka su juodaisiais ir rausvaisiais pipirais, kurie išryškina kvapą ir yra tokie pat subalansuoti kaip ir Avinų partnerystės. Energingieji ir entuziastingieji Avinai yra apsigimę lyderiai, kuriems iššūkiai nekelia didelių nepatogumų, bet išvesti iš pusiausvyros jie gali lengvai išsiderinti ir turėti problemų bandant užbaigti pradėtus darbus, todėl jiems rekomenduojami kvepalai, kuriuose galima užuosti kedrą – jis padeda Avinams susikaupti ir užtikrintai eiti tikslo link. 
Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)
 
Po audringos vasaros Jautis yra pasirengęs grįžti į sveiką gyvenimo būdą. Atkurti tvarką ir motyvuoti save laikytis rėžimo padeda kvapas, kuriame yra žemės ir medienos natų užuominų. Naujausias SJP kvapas, „Stash“ yra būtent tai, ko reikia šiam ženklui. Šiuose kvepaluose dominuoja šalavijo, atlasinio kedro ir ir massoia medienos natos. Jaučiai yra patikimi, meniški, ir jausmingi, bet iš kitos pusės gali būti per siauro mąstymo ir labai užsispyrę. Jaučiams patartina ieškoti kvepalų kuriuose yra tabako žiedų natų, jos labai veiksmingos kovojant su psichologinėmis ir emocinėmis problemomis, atveria protą, pakelia nuotaiką ir dvasią. Jausmingieji Jaučiai vertina sudėtingą tabako žiedų aromato prigimtį, nes patys yra ieškotojai ir gyvenime vertina prabangius ir kompleksiškus dalykus. 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 21 d.)
 
Komunikabiliesiems Dvyniams, nuolat keičiantiems kompanijas, draugus ar net mylimuosius itin svarbu palikti gerą pirmąjį įspūdį. Tam reikalingas drąsus, ryškus firminis kvapas, kuris visiems aplink praneštų, kad pasirodė Dvynys. Christian Louboutin's „Trouble in Heaven“ - vienas iš pirmųjų garsiojo batų dizainerio kvepalų, paskandins Dvynį svaiginančiose natose: bergamotės, gintaro ir rožės. Šie kvepalai neapsunkins Dvynių natūros, bet privers aplinkinius juos palydėti žvilgsniais. Dvyniai yra sąmojingi, protingi ir mieli, bet taip pat linkę liežuvauti ir išsigalvoti neįtikimiausias istorijas pateikdami jas kaip faktą – šiuos bruožus, dvigubai Dvynio asmenybei, puikiai padeda suvaldyti tikrųjų levandų kvapas, kuris ramina, subalansuoja ir suteikia harmonijos. 
Vėžys (birželio 22 - liepos 22 d.)
 
Kadangi temperatūra lauke vėsta, Vėžiai yra pasiruošę įsisupti į šiltus pledus, šilkines pižamas ir nekantrauja pradėti jaukų rudens sezoną namuose. Šiam ženklui reikalingas svajingas, jaukus ir moteriškas kvapas, kuris tiktų prie jų rudeniškos kokono fazės. Naujasis Chanel Nr. 5 L'Eau yra atnaujintas klasikinio Nr. 5 variantas. Rožių, jazminų, kedro ir muskuso lygiomis dalimis kvapas yra jaukus, klasikinis ir neiššaukiantis. Vėžiai yra labai šeimyniški, emocionalus ir jautrūs. Jie taip pat ištikimi ir lojalūs. Šios nuostabios savybės kartais gali peržengti sveiko proto ribas, o kai taip atsitinka, Vėžiai pasidaro užsidarę ir sugniuždyti. Gardenijos kvapas puikiai tinka Vėžiams pakelti nuotaikai, išlaikyti emociniam stabilumui ir balansui. 
Liūtas (liepos 22 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Lūtai nepaklūsta nusistovėjusioms normoms ir mėgsta drumsti vandenis. Šį rudens sezoną Liūtai, kaip ir visada, plės savo pažinčių ratą, įsitikindami, kad palieka puikų įspūdį kad ir kur eitų. Kad išsiskirtų iš minios, šiam ženklui reikia neįprasto kvapo. Tam puikia tiks Tom Ford „Ombré Leather“, kuriame galima užuosti juodos odos, kvapiosios našlaitės ir baltųjų samanų aromatą. Liūtai yra atsidavę, optimistiški ir romantiški, bet taip pat turi tendenciją girtis ir kartais perdėtai mėgsta būti dėmesio centre. Rožės aromatas ramina Liūto karališką prigimtį ir stiprina romantiškąją pusę, kartu subalansuojant geriausias ženklo savybes. 
Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)
 
Po vasaros kelionių ir audringo gyvenimo, Mergelės yra pasirengusios rudens sezonui, kurį reikėtų praleisti ramiai ir atsipalaidavus. Šiam ženklui ramybės suteiks Tommy Hilfiger kvapas  „The Girl“, kurio pagrindinės natos: žaliosios kriaušės ir jazminai, sumaišyti su kedro aromatu. 
 
Ištikimoms, tvirtoms ir šiek tiek perfekcionistėms Mergelėms labai naudingas frankincenso (smilkalinių bosvelijų) poveikis. Šis kvapas Mergelėms padeda išlaikyti pusiausvyrą, bet tuo pačiu tonizuoja bei padeda Mergelėms šiek tiek išsilaisvinti iš savų įsitikinimų gniaužtų. 
Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)
 
Su Jupiteriu Svarstyklių ženkle iki pat kitų metų spalio, Svarstyklės ženklo atstovai tikrai džiaugsis dėmesiu. Tai gali būti ir paaukštinimas darbe, ar staigus „Instagram“ sekėjų skaičiaus išaugimas – bet kuriuo atveju, Svarstyklėms reikalingas išskirtinis ir įdomus kvapas džiaugtis visomis ateinančiomis pergalėmis. Byredo bevardžiai kvepalai parduodami su raidžių rinkiniu, kuris leis originaliosioms Svarstyklėms kvepalų pavadinimą susigalvoti pačioms ir taip išlaisvinti savo kūrybinį potencialą – kvapas ir jo pavadinimas bus tik jūsų. Svarstyklės yra intelektualios, žavingos ir diplomatiškos, bet turi norą visiems įtikti, joms nepatinka konfrontacijos, o jų ramus būdas gali aplinkiniams klaidingai sudaryti nuomonę, kad jos nuobodžiauja, tinginiauja ar yra pasipūtusios. Svarstyklėms rekomenduojama ieškoti kvepalų su juodųjų pipirų natomis, kurios išlaisvina jausmingąją šio ženklo pusę, taip pat pakelia tonusą ir gerina kraujo apykaitą. 
Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)
 
Rudenį Skorpionai gali ramiai leisti namie žiūrėdami serialus ar skaitydami knygas. Tyliam ir ramiam rudens sezonui reikia subtilaus aromato. Maison Margiela „Replica filter“  - aliejiniai kvepalai, kurie gali būti naudojami kaip pagrindas Skorpionų mėgstamam kvapui, arba galite naudoti jį atskirai, kaip minkštą baltojo muskuso, pilkojo gintaro ir medvilnės kvapą - švarios medvilnės aromatas yra labai jaukus šaltojo sezono metu. Skorpionai iš prigimties mėgsta bendrauti ir pasitiki savimi, bet neretai parodo savo karštą temperamentą ir įsigyja priešų. Skorpiono emocinius proveržius puikiai ramina kvepalai su kvapniosios tuberozos eteriniu aliejumi. Jis Skorpioną nuramina ir atskleidžia jo komunikabilumo grožį. 
Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)
 
Šį rudenį, Šauliai savo energiją kreips į fizinę veiklą. Kad papildyti šią stiprią energetiką – reikalingas neutralus lyčiai kvapas (unisex), toks kaip Phlur „Greylocke“. Tai aromatas, kuriame susimaišo pušų ir obelų žiedų natos. Jis leis Jums jaustis it gaiviame parke vasaros metu, net tada, kai sėdėsite prie savo darbo stalo, už lango lyjant lietui. Šauliai yra pasitikintys savimi, dosnus ir labai unikalūs, Šaulio moteris mėgsta leisti laiką gamtoje ir pasižymi drąsa. Siekiant subalansuoti jų kartais pernelyg didelę energiją ir išlaikyti pusiausvyrą – labai naudingi kvepalai, kuriuose yra vetiverijų natų.  
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)
 
Šį sezoną Ožiaragiams rūpės pinigai! Šio ženklo atstovams bus svarbu kaip užkopti į karjeros aukštumas ir generuoti vis daugiau pajamų. Tokiam nusiteikimui puikiai tiks Marc Jacobs kvapas „Decadence“ – tai šampano, gardenijų, šafrano ir skysto gintaro kvapų mišinys, kuris Ožiaragiams bus auksinis bilietas į sėkmę. Tvirtumas ir nuoširdumas yra Ožiaragio asmenybės požymiai. Šie natūralūs lyderiai yra stiprūs, kryptingi ir praktiški. Dėl šių bruožų, kurie neretai Ožiaragius priverčia jausti stresą ir įtampą, rekomenduojami kvapai, kuriuose yra stambiažiedžio jazmino ir arabinio jazmino natų. Jos padės Ožiaragiams šiek tiek atsipalaiduoti ir priartins juos prie jų jausmingosios pusės.
Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)
 
Vandeniai šį sezoną spirgės iš noro keliauti ir pamatyti įvairius pasaulio kampelius. Kelionių planavime rekomenduojamas kvapas, kuris primena kitą pasaulio pusę, pvz. Aerin „Tangier Vanille“ - Madagaskaro vanilės, gintaro ir bulgariškos rožės natos sukuria egzotiškų vietovių dvasią.
 
Teisybės visada siekiantys Vandeniai yra labai kūrybingi, bet gali lengvai nuklysti nuo tikslo. Petitgrain ir Nerolio eteriniai aliejai yra puikūs pagalbininkai siekiant išlaikyti Vandenių pusiausvyra ir puoselėti jų kūrybinę pusę. 
Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)
 
Šį rudenį Žuvys tobulins savo gundymo meną. Kadangi, panašu, kad šis ženklas praleis daug laiko už uždarų durų (tačiau tikrai ne vienos) - joms reikia stipraus ir viliojančio kvapo. Pirmasis Charlotte Tilbury kvapas „Scent of a Dream“ tiesiog hipnotizuoja. Jis pažymi, jazminų, frankincenso, kvapiųjų degintos medienos aromatu ir garantuoja, kad į Žuvį bus atkreiptas dėmesys. Žuvys yra svajoklės, kūrybingos, ir intuityvios. Jų vaizduotė kone pati ryškiausia iš visų zodiako ženklų. Sandalmedis yra puikus pasirinkimas išlaikyti mistinę Žuvies prigimtį, bet tuo pačiu prilaikyti jas šiek tiek arčiau žemės. 


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Kiek už garsios moters ranką gali paaukoti vyras? Pasmalsavome, kokius sužadėtuvių žiedus gauna pasaulinio garso žvaigždės ir kiek už juos sumoka jų išrinktieji! Kokie gi svaiginančio dydžio brangakmeniai tviska meilės spalvomis?

Stilingų laisvalaikio drabužių prekinio ženklo „SbyS“ įkūrėja Simona Starkutė patogiais ir stilingais drabužiais jau papuošė išties daug žmonių. Visi nori atrodyti gražiai ir stilingai, o laisvalaikio drabužiai yra tokie universalūs, jog tinka įvairiausioms progoms – net scenai.

Ar yra žmonių kurie nenori būti sėkmingais? Na, išties yra keletas tokių, kurie norėtų praleisti savo dienas, žiūrėdami televizorių, valgydami, miegodami ir nieko daugiau neveikdami. Laimei, daugelis nori pasiekti didelių tikslų ir būti pavyzdžiu ateities kartoms. Bet ar jūs darote viską, kas...

reklama

reklama