Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.12.13
Spa 11, 2017 12:10

Ką dovanoja garsūs Lietuvos vyrai?


Dovanos išrinkimas – labai svarbus momentas, kurio pasekmės gali įtakoti net tarpusavio santykius. Dažnai su baime perkame dovaną ir su didžiausia viltimi tikimės, kad ji artimam žmogui patiks ir paliks neišdildomą įspūdį. O kaip dovanas renka vyrai? Ar viską iš anksto apgalvoja, o gal perka labai impulsyviai? Kalbiname garsius Lietuvos vyrus, kurie atskleidžia savo dovanų išrinkimo ir dovanojimo principus. 

Garsūs vyrai dovanoja ne tik prabangias materialias dovanas.
 
„Gimtadieniui gali būti šmaikšti, linksma dovana. Įkurtuvėms - praktiška. Kalėdoms - prasminga. Geriausiai yra prisiminti ar žinoti, ko tam žmogui reikia, gal jis yra prasitaręs apie kažkokį reikalingą ar norimą daiktą.  Dovanoju kvepalus ir gėles mylimai moteriai ir mėgstu gauti malonias staigmenas iš jos. Kartais tinka ir didelis ar mažas vokelis. Taip pat knyga visuomet yra gera ir prasminga dovana.“, – pasakoja dainų autorius, muzikantas ir “Naktinių Personų” narys Aras Vėberis.
 
 
„Nepasakysiu ką dažniausiai dovanoju, tačiau ko nedovanoju visai tikrai galiu - dovanų čekių. Man svarbiausia pagarba draugui ar artimajam, parodytas dėmesys, elgiuosi su kitais taip, kaip noriu, kad su manimi elgtųsi. Čekį nupirkti lengviausia, nereikia sukti galvos. Aš stengiuosi pritaikyti dovaną prie asmenybės, galvoti apie tai, kur žmogus ją panaudos, ar naudos dažnai, ar tiesiog padės į lentyną ar stalčių. Todėl tikrai neperku stiklinių gulbių ar figūrėlių, kurias iš karto po gimtadienio draugas ar artimasis tikrai išmes tiesiai į konteinerį, kad namie nekauptų dulkių. Kalbant konkrečiai apie Kalėdas, nemėgstu nuvalkiotos atributikos, tenka ilgiau pavaikščioti po parduotuves, kad rasčiau kažką išskirtinio, bet vėlgi svarbiausia – tinkančio konkrečiam žmogui. Pavyzdžiui, rinkdamas papuošalą draugei, stengiuosi rinkti tokį, kuris atitinka mano skonį, tačiau, žinoma, labai toli nenukrypsta ir nuo merginos.“, – atvirauja renginių vedėjas ir moterų treneris į namus Martas Kalendra.
 
 
Labai svarbu dovanoti tokias dovanas, kurios suteiktų daug gerų ir malonių emocijų, „aš dovanoti mėgstu saulę! Žinoma, prieš tai patikrinu orų prognozes“, – juokiasi garsių Lietuvos žmonių fotografas ir asmeninių meninių fotosesijų kūrėjas, Vilmantas Morkvėnas.  Materialios dovanos suteikia tik trumpalaikę emociją. 
 
 
Įsimintiniausios garsių Lietuvos vyrų gautos dovanos.
 
„Turbūt tą dovaną gavau per krikštynas. Iki šiol ją turiu.“ – sako Aras, o Martas teigia, jog jo „įsimintiniausia gauta dovana - skrydis lėktuvu su simuliatoriumi. Kadangi labai mėgstu keliauti, lankiau stiuardo kursus, tad buvo išties smagu ir pabandyti pilotuoti lėktuvą. Tąkart dar kartą įsitikinau, kad lėktuvų pilotų darbas išties vertas plojimų po skrydžio.“
 
„Kai buvau šešerių metų, mano tėtis – profesionalus fotografas – padovanojo man pirmąją mano gyvenime juostinį fotoaparatą Zenit, o kai man buvo dvidešimt aštuoneri, man jis padovanojo veidrodinį, vieną geriausių rinkoje profesionalų fotoaparatą, kuris tuo metu kainavo 12 000 Lt. Tai dovana, kuri „padėjo pamatą“ mano karjerai ir pirmiems kūrybiniams procesams“, – prisiminimais dalijasi Vilmantas Morkvėnas.
 
„Jei tai galima vadinti dovana, tai savo 30-ojo jubiliejaus dieną gavau galimybę Paryžiuje kalbinti “Depeche Mode”. Mėgstu malonias staigmenas, o mano draugai visada sugeba nustebinti.“, – malonų netikėtumą papasakojo laidų vedėjas ir žurnalistas, Edvardas Žičkus.
 
 
Tad kaip jie renka dovanas?
 
„Mąstyk – tarkis – pirk – pakuok – įteik. Visuose etapuose būtinas originalumas!“, – štai tokia Edvardo geros dovanos formulė. 
 
"Nespėju – nupirksiu oro uoste" – ši taisyklė tikrai ne man. Jei jau turiu išrinkti dovaną, tam skiriu ypatingą dėmesį, juk būtina įdėti dalelę širdies. Esu praktiškas žmogus, todėl stengiuosi, jog dovana būtų išties vertinga tiek praktiniu požiūriu, tiek miela tam žmogui. Dovanos stiprina draugystę bei suteikia malonumo ir pačiam dovanotojui, juk dažnai net pavyksta nustebinti. Dovana kuri sukelia tikrą šypseną ir nuostabą yra pati vertingiausia.‘‘, – sako renginių organizatorius, Alkas Paltarokas.
 
 

Dovanų idėjų galite pasisemti ir čia, "Dovanų idėjų namai" Facebook paskyroje.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Liko visai nedaug iki didžiojo švenčių maratono. Prasidėsiantis kalėdinių švenčių periodas ne vienai susuks galvą – o ką gi rengtis? Supermodelis Simona Starkutė pristato aštuonis skirtingus  šventinius įvaizdžius, kurie tikrai įkvėps savojo stiliaus beieškant.  

Mergina, kuri niekada nenorėjo būti panaši į kitas pramogų pasaulio žvaigždes, vertinanti galimybę kurti ir savo unikalumu įkvėpti kitus. Ji – Viktorija Šaulytė, žinoma Lietuvos stilistė, šiandien pasitinkanti savo 24-tuosius metus. Stilistė tikina, jog jos gyvenime kaip niekada vyrauja harmonija...

Pozityviai nesuteikusiems žmonėms skirtame vakarėlyje, surengtame Kauno restorane “Optimistai”, apsilankiusi dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė turėjo laiko ne tik surengti savo pasirodymą, bet ir pasimėgauti specialiai renginiui sukurtais virtuvės šefo Mindaugo Mizaro patiekalais. 

reklama

reklama