Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.10.18
Spa 11, 2017 14:29

Kokia bus šių metų Juozo Statkevičiaus kolekcijos tema?


Kiekvienais metais, garsiausias Lietuvos dizaineris – Juozas Statkevičius, pristato nepakartojamas savo kurtų drabužių kolekcijas. Tai vienintelė tokio lygio mados šventė Lietuvoje, kuri sulaukia labai daug susidomėjimo, nuostabos, džiaugsmo bei apkalbų. Kiekviena kolekcija į Lietuvos mados pasaulį atneša naujas tendencijas ir įkvėpimą Lietuvos „grietinėlės“ garderobams. Ne paslaptis, jog Juozas puošia ne tik garsius Lietuvos žmones, jo drabužius dėvi ir pasaulinio garso asmenybės. Apžvelkime penkias, nepakartojamas Juozo Statkevičiaus drabužių kolekcijas.

Juozo Statkevičiaus 2017 m. pavasario-vasaros kolekcija
 
Ši Juozo kolekcija susilaukė labai daug komentarų, joje susipynė tautinis paveldas ir aukštoji mada. Visų pirma ją modeliai pademonstravo ant šieno, jos metu buvo galima pamatyti ne tik aukštosios mados drabužius, bet ir netoliese lakstančias vištas ir ožkas. Sukurta reali Lietuvos kaimo atmosfera. Dizaineris po pristatymo spaudai pasakojo, jog ši kolekcija yra „duoklė Lietuvai“.
 
Juozo Statkevičiaus 2016 metų kolekcija „Slaptas JS gyvenimas“
 
Karšta, erotiška, iššaukianti Juozo kolekcija, kurioje ne tik modeliai parodė idealias kūno formas, bet ir pats Juozas Statkevičius. Buvo labai karšta! Ar toks ir yra slaptas jo gyvenimas? Šios kolekcijos suknelėmis vėliau pasipuošė garsios Lietuvos moterys: Daina Bosas, Asta Valentaitė ir t.t
 
Juozo Statkevičiaus 2015 m. pavasario – vasaros kolekcija
 
Rytietiška atmosfera dvelkianti 2015 metu pavasario – vasaros Juozo Statkevičiaus kolekcija, kurioje ant podiumo žygiavo ne tik gražiausi Lietuvos modeliai su aukštosios mados kostiumais, bet ir kupranugaris! Podiumas buvo papuoštas egzotiškais vaisiai ir palmių lapais.
 
Juozo Statkevičiaus 2013 m. pavasario-vasaros kolekciją
 
Renesanso įkvėpta, dramatiška, didinga ir ekstravagantiška 2013 metų pavasario – vasaros kolekcija. Jos metu Juozas taip pat pristatė savo kvepalus „Juozas Statkevičius couture“ – apeiginiai smilkalai – šios kompozicijos šerdis, išdidžiai plevena kryžkelėje, tarp šešėlių ir šviesos, dabarties ir senovės, paprastumo ir sudėtingumo, jėgos ir lankstumo.
 
Jau dešimt metų Juozas stebina Lietuvą įspūdingais kolekcijų pristatymais, šiais metais vyks jubiliejinis – 10-asis pristatymas. Kuo šiais metais jis nustebins? Galime tikėtis visko!
 
 
Bilietai į jubiliejinį Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymą čia: BILIETAI


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Užburiantys gamtos vaizdai, saulė, jūra, smėlis, savo natūralų grožį reprezentuojantys modeliai – tokią fotosesiją saulėtoje Maltoje pavyko suorganizuoti sparčiai augančiam natūralias ir pažangias plaukų priežiūros priemones kuriančiam lietuvių prekės ženklui ,,Greenas’’. 

Daugelis savo dienos neįsivaizduoja be mėsos. Pietūs, vakarienė ar net pusryčiai – mėsa. Tačiau mėsos rūšių yra labai daug. Ar žinote kokia mėsa pati sveikiausia, kuri turi mažiausiai teigiamų savybių, o kuri gal visai netinkama kai kurių žmonių racionui. Triušiena, antiena, paukštiena, jautiena,...

Kvepalai yra kone asmeniškiausias ir intymiausias grožio produktas, o jų pasirinkimas gali daug pasakyti apie jų šeimininką. Rytietiškus kvepalus mėgsta seksualios ir egzotiškos asmenybės, aldehidinius kvepalus (su ryškiomis citrusų ar vaisių natomis) mėgsta drąsios ir stiprios asmenybės, o...

reklama

reklama