Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.10.18
Spa 11, 2017 16:09

Smuikininkas Zbignevas Levickis: 15 metų drauge scenoje, tai labai daug.


Liko vos viena diena iki šventinio jubiliejinio trijų scenos grandų koncerto Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje. Rytoj, spalio 12 d. 19 val. dieviško balso savininkė operos solistė Ona Kolobovaitė, pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas Zbignevas Levickis ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys kviečia į bendro kūrybinio kelio jubiliejinį koncertą.

Zbignevas Levickis paklaustas apie 30 metų pažintį su scenos kolega Aurelijumi Globiu,  šmaikštavo -  Trisdešimties metų pažintis, tai yra labai daug, galima sakyti pasikeitė netgi dvi kartos. Aurelijus Globys iš aršaus rokerio tapo filharmonijų numylėtiniu. Drauge scenoje grojame jau 15 metų, tai yra labai daug, ypatingai tokioje nedidelėje šalyje, kaip Lietuva.

Paklaustas ko tikėtis klausytojams šiame koncerte, smuikininkas buvo nusiteikęs žaismingai – Nesitikėkite, jog tai bus paskutinis mūsų koncertas. O jeigu rimtai, koncertas bus labai žavus, pirmą kartą koncertuosime viešai trise.

Koncertai vyks: spalio 12 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, lapkričio 17 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre, lapkričio 24 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Koncertuose skambės daug naujų bei pačių gražiausių ir virtuoziškiausių melodijų iš projekto Amžių dvikova. Taip pat Ispaniskos aistros ir meilės pripildytos vokalinės improvizacijos atliekamos operos solistės Onos Kolobovaitės.Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Ar klausantis skirtingos muzikos kūną „užlieja“ skirtingi jausmai? Be abejonės taip. Juk mamos dainuojama lopšinė kūdikiui daro stebuklus, vaikelis nurimsta ir užmiega. Muzika ramina, muzika gydo, muzika įkvepia. Jau seniai žinoma, jog muzika turi didžiulę įtaką žmogaus elgesiui ir raidai. 

Gražiausių žiemos švenčių muzikinė dovana į Vilnių atvyksta iš miuziklų meka vadinamo Brodvėjaus. Gruodžio 12 d. „Compensa” koncertų salėje žymūs Brodvėjaus atlikėjai ir gražiausios miuziklų melodijos – ypatingame pasirodyme „Christmas on Broadway”.

Daugeliui žinomi garsūs muzikantai Bob Dylan, Jerry Garcia, Bruce Springsteen grojo bei perrašinėjo būtent senas Apalačų dainas. Taip tradicinės baladės išsiveržė į laisvę ir tapo tautine JAV vertybe, kurią puoselėjant išgirsite Anna ir Elizabeth duetą.

reklama

reklama