Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.10.18
Spa 12, 2017 09:42

Vienintelis Andrės Amiyos koncertas Vilniuje: užburiantis meilės vakaras


Po paskutinio, tūkstančius žiūrovų sutraukusio Andrės Amiyos patyriminio šou „The Goddess“, Lietuvos muzikos mylėtojams ji ir vėl siūlo naują garsų, teigiamų emocijų ir sielą paliečiančių patyrimų šventę. Tik šį sykį, tai subtilus, kamerinis, jaukus muzikinis pasikalbėjimas apie įvairiausias meilės spalvas muzikos garsais. Iš širdies į širdį.  

Andrę Amiya Pabarčiūtę žinome ne tik kaip džiazo dainininkę, kompozitorę, šiuolaikinės akademinės, meditacinės muzikos, teatro ir šokio performansų kūrėją. Jos veikla aprėpia daug daugiau. Ji nuolat bendradarbiauja ne tik su žymiais pasaulyje menininkais, bet ir dvasiniais mokytojais, lektoriais, mokslininkais. Ji yra jau daugiau nei 10 metų sėkmingai veikiančio asmeninio augimo mokymų centro "SoulACTION" bendra įkūrėja, mokymų programų moterims ir poroms autorė. Andrės parašytos abi knygos tapo bestseleriais. Jos gyvenimo praktika ir filosofija atsispindi ir jos muzikoje. Andrė Amiya sako: "Muzika, kaip ir pats žmogus, gali būti chaotiška, o gali būti ir mylinti. Kai muzika myli, ji suteikia jausmus, patyrimus, suvokimus, kurie užpildo šviesa, prasme ir švelnumu mūsų širdis".
 
Kiekviena koncerte skambėsianti daina pasakoja atskirą istoriją apie meilę: kartais labai atpažįstamą, giliai paliečiančią, o kartais niekur negirdėtą, stebinančią ir skatinančią svajoti. Meilė, tai…. plačiausia spalvų, jausmų, išgyvenimų paletė. Visi jos ieškome. Kartais norime joje rasti ramybę, saugumą, o kartais ugnį, aistrą ar laisvę. 
 
"Norime pasidalinti tyrumu, grožiu, tikru nesuvaidintu jausmu. Šiais laikais tarp sintetinio triukšmo, ryškių reklamų, rėkiančių pop grimasų pasimeta darnus paprastumas, nuoširdus garsas, tylos akimirka ir buvimo kartu pilnatvė. Šiame koncerte kursime būtent tai.", - sako projekto autorė, dainininkė, kompozitorė Andrė Amiya Pabarčiūtė.
 
Projektą Mylinti muzika „Širdies kelionė“ Andrė Amiya kuria drauge su talentingais, žymiais muzikantais pianistu Vyčiu Smolskumi ir smuikininke Agne Doveikaite. Jau spalio 18d. vieninteliame koncerte Vilniuje menininkai atliks ne tik originalias Andrės Amiyos kompozicijas, bet ir visiems gerai žinomas džiazo bei populiariosios muzikos dainas. Vakaras žada daug gyvo bendravimo, spontaniškai gimstančių muzikos improvizacijų ir romantikos.
 
 
„Ši muzika atpalaiduoja, kiekvienas kūrinys įkvepia meilei. „Tik vieną kartą ir tik TAU: muzika prabilusi MEILĖS dainomis“ vakaras labai naudingas ne tik įsimylėjėliams, bet ir nuo rutinos jau pavargusioms poroms. Mūsų atliekami kūriniai suartina, perkelia klausytojus į ramią ir romantišką nuotaiką. Neabejoju, kad žiūrovai, išėję iš mūsų koncerto apkabins venas kitą tik dar stipriau“, -  pasakoja smuikininkė, Agnė Doveikaitė.
 
 
Šis muzikinis vakaras, puiki proga pabėgti nuo įtempto darbo ir pabūti dviese su antrąja puse. Pajausti šiltas meilės ir artumo emocijas, lydimas nepakartojamų garsų. „Tik vieną kartą ir tik TAU: muzika prabilusi MEILĖS dainomis“ Vienintelis koncertas Vilniuje jau spalio 18dieną, 19:00 valandą „Vaidilos teatre“.
 
 
Daugiau informacijos: http://www.bilietai.lt/lit/ren giniai/koncertai/mylincios-muz ikos-vakaras-sirdies-kelione- 227044/ 


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Ar klausantis skirtingos muzikos kūną „užlieja“ skirtingi jausmai? Be abejonės taip. Juk mamos dainuojama lopšinė kūdikiui daro stebuklus, vaikelis nurimsta ir užmiega. Muzika ramina, muzika gydo, muzika įkvepia. Jau seniai žinoma, jog muzika turi didžiulę įtaką žmogaus elgesiui ir raidai. 

Gražiausių žiemos švenčių muzikinė dovana į Vilnių atvyksta iš miuziklų meka vadinamo Brodvėjaus. Gruodžio 12 d. „Compensa” koncertų salėje žymūs Brodvėjaus atlikėjai ir gražiausios miuziklų melodijos – ypatingame pasirodyme „Christmas on Broadway”.

Daugeliui žinomi garsūs muzikantai Bob Dylan, Jerry Garcia, Bruce Springsteen grojo bei perrašinėjo būtent senas Apalačų dainas. Taip tradicinės baladės išsiveržė į laisvę ir tapo tautine JAV vertybe, kurią puoselėjant išgirsite Anna ir Elizabeth duetą.

reklama

reklama