Orai Vilniuje
Trečiadienis 2017.12.13
Spa 12, 2017 09:42

Vienintelis Andrės Amiyos koncertas Vilniuje: užburiantis meilės vakaras


Po paskutinio, tūkstančius žiūrovų sutraukusio Andrės Amiyos patyriminio šou „The Goddess“, Lietuvos muzikos mylėtojams ji ir vėl siūlo naują garsų, teigiamų emocijų ir sielą paliečiančių patyrimų šventę. Tik šį sykį, tai subtilus, kamerinis, jaukus muzikinis pasikalbėjimas apie įvairiausias meilės spalvas muzikos garsais. Iš širdies į širdį.  

Andrę Amiya Pabarčiūtę žinome ne tik kaip džiazo dainininkę, kompozitorę, šiuolaikinės akademinės, meditacinės muzikos, teatro ir šokio performansų kūrėją. Jos veikla aprėpia daug daugiau. Ji nuolat bendradarbiauja ne tik su žymiais pasaulyje menininkais, bet ir dvasiniais mokytojais, lektoriais, mokslininkais. Ji yra jau daugiau nei 10 metų sėkmingai veikiančio asmeninio augimo mokymų centro "SoulACTION" bendra įkūrėja, mokymų programų moterims ir poroms autorė. Andrės parašytos abi knygos tapo bestseleriais. Jos gyvenimo praktika ir filosofija atsispindi ir jos muzikoje. Andrė Amiya sako: "Muzika, kaip ir pats žmogus, gali būti chaotiška, o gali būti ir mylinti. Kai muzika myli, ji suteikia jausmus, patyrimus, suvokimus, kurie užpildo šviesa, prasme ir švelnumu mūsų širdis".
 
Kiekviena koncerte skambėsianti daina pasakoja atskirą istoriją apie meilę: kartais labai atpažįstamą, giliai paliečiančią, o kartais niekur negirdėtą, stebinančią ir skatinančią svajoti. Meilė, tai…. plačiausia spalvų, jausmų, išgyvenimų paletė. Visi jos ieškome. Kartais norime joje rasti ramybę, saugumą, o kartais ugnį, aistrą ar laisvę. 
 
"Norime pasidalinti tyrumu, grožiu, tikru nesuvaidintu jausmu. Šiais laikais tarp sintetinio triukšmo, ryškių reklamų, rėkiančių pop grimasų pasimeta darnus paprastumas, nuoširdus garsas, tylos akimirka ir buvimo kartu pilnatvė. Šiame koncerte kursime būtent tai.", - sako projekto autorė, dainininkė, kompozitorė Andrė Amiya Pabarčiūtė.
 
Projektą Mylinti muzika „Širdies kelionė“ Andrė Amiya kuria drauge su talentingais, žymiais muzikantais pianistu Vyčiu Smolskumi ir smuikininke Agne Doveikaite. Jau spalio 18d. vieninteliame koncerte Vilniuje menininkai atliks ne tik originalias Andrės Amiyos kompozicijas, bet ir visiems gerai žinomas džiazo bei populiariosios muzikos dainas. Vakaras žada daug gyvo bendravimo, spontaniškai gimstančių muzikos improvizacijų ir romantikos.
 
 
„Ši muzika atpalaiduoja, kiekvienas kūrinys įkvepia meilei. „Tik vieną kartą ir tik TAU: muzika prabilusi MEILĖS dainomis“ vakaras labai naudingas ne tik įsimylėjėliams, bet ir nuo rutinos jau pavargusioms poroms. Mūsų atliekami kūriniai suartina, perkelia klausytojus į ramią ir romantišką nuotaiką. Neabejoju, kad žiūrovai, išėję iš mūsų koncerto apkabins venas kitą tik dar stipriau“, -  pasakoja smuikininkė, Agnė Doveikaitė.
 
 
Šis muzikinis vakaras, puiki proga pabėgti nuo įtempto darbo ir pabūti dviese su antrąja puse. Pajausti šiltas meilės ir artumo emocijas, lydimas nepakartojamų garsų. „Tik vieną kartą ir tik TAU: muzika prabilusi MEILĖS dainomis“ Vienintelis koncertas Vilniuje jau spalio 18dieną, 19:00 valandą „Vaidilos teatre“.
 
 
Daugiau informacijos: http://www.bilietai.lt/lit/ren giniai/koncertai/mylincios-muz ikos-vakaras-sirdies-kelione- 227044/ 


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Alternatyvios scenos veteranai, meniškos beprotybės vėliavnešiai - galima vadinti juos kaip nori, tačiau “Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu” yra unikalus reiškinys Lietuvos pogrindžio muzikos scenoje.

Sausio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks septintieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017. Šiuo renginiu kasmet siekiama parodyti visą lietuviškos muzikos spektrą, nuo šių dienų scenos užkariautojų iki tų, kurie dėjo pamatus lietuviškos muzikos industrijai ir tų, kurie nieko nebijo.

Kalėdos – stebuklingas metas. Kuomet širdį šildo artimųjų meilė ir dėmesys bei šventinė nuotaika. Kad gražiausia metų šventė būtų dar įspūdingesnė, sostinės gyventojai ir svečiai visą Gruodžio mėnesį galės džiaugtis šventiniais renginiais: spektakliais, mugėmis, koncertais, įvairiais...

reklama

reklama