Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Spa 17, 2017 12:42

Natūralių, pažangių plaukų priežiūros priemonių kūrėjos žengia į tarptautinę rinką: ,,Esame įdomūs ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui’’


Užburiantys gamtos vaizdai, saulė, jūra, smėlis, savo natūralų grožį reprezentuojantys modeliai – tokią fotosesiją saulėtoje Maltoje pavyko suorganizuoti sparčiai augančiam natūralias ir pažangias plaukų priežiūros priemones kuriančiam lietuvių prekės ženklui ,,Greenas’’. 

,,Džiugu, kad sąmoningas savęs sveikatinimas, saugių kosmetikos priemonių pasirinkimas sparčiai populiarėja lygiai taip pat, kaip ir sveikas maistas ar gyvenimo būdas, tad mūsų kuriami produktai sulaukia susidomėjimo ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. Tikime, jog tai tik pradžia’’, - neslepia ambicingos ir ilgametę patirtį grožio industrijoje turinčios prekės ženklo ,,Greenas’’ kūrėjos kirpėjos-stilistės Vika Parutytė ir Olga Wiseman.
 
Į saulėtą Maltos salą ,,Greenas’’ kūrėją Olgą Wiseman atvedė profesiniai tikslai – ji buvo pakviesta sudalyvauti seminare ir pristatyti šukuosenų tendencijas kirpėjams-profesionalams, kur susipažino su vietiniais stilistais, kartu pristatė jiems savo kuriamus ekologiškus plaukų priežiūros produktus bei profesionalius ritualus plaukams ir galvos odai.
 
 ,,Maltiečiai vis labiau domisi natūraliais produktais, jiems ypač aktualu plaukų apsauga nuo saulės, sūraus jūros vandens, tad mūsų produktai, o ypatingai natūrali kaukė plaukams su kokosų aliejumi ir apsauga nuo UV spindulių jiems paliko labai gerą įspūdį’, - pasakoja kūrėjos, savo produktus įvedinėjančios į šios saulėtos salos rinką.
 
,,Greenas’’ natūralaus ir sveiko grožio filosofija paremta fotosesija vyko šiaurinėje salos dalyje, kuri stebina įspūdingais gamtos vaizdais. Šio projekto koordinavimu rūpinosi ten gyvenantis maltietis Davidas Muscat Fenech Adami, kuris ne tik pasiūlė šią lokaciją, bet ir modelius fotosesijai. 
 
,,Kūrėjos norėjo sukurti natūralų vasarišką įvaizdį, kuris kartu atspindėtų šiltą bei saulėtą Maltos klimatą, tad ir vilą, kurioje vyko fotografavimo darbai, pasirinkta neatsitiktinai – ji stūkso ant kalvos, iš kur atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas: vanduo, smėlis ir kalnai’’, - pasakoja Davidas. Vasariškos fotosesijos herojėmis tapo Maltoje puikiai žinomi ir pripažinti modeliai Nicola Grixti bei Francesca Mifsud.
 
Francesca Mifsud nuolat dalyvauja įvairiuose grožio konkursuose, yra laimėjusi Geriausio Pasaulio Modelio 2016 Maltoje, taip pat Fotogeniškiausio Modelio tame pačiame konkurse titulus. Dėl šių laimėjimų ji dalyvavo ir Geriausio Pasaulio Modelio Stambule konkurse, kur buvo tituluota Geriausio Veido kategorijoje. Šiuo metu Francesca ruošiasi kitam tarptautiniam pasirodymui ,,Miss Intercontinenal 2017’’, kuris įvyks šį gruodį. 
 
 
Nicola Grixti dalyvauja įvairiuose vietiniuose bei tarptautiniuose grožio konkursuose (,,World Next Top Model 2014’’, ,,Miss Malta 2015’’, ,,Miss Supranational 2015’’  bei ,,Miss Universe Malta 2016’’). 
 
 
Po fotosesijos turėjome galimybę pakalbinti merginas, pasikalbėti apie jų natūralaus grožio paslaptis, ekologiškų produktų vartojimo svarbą bei vasara alsuojančia ,,Greenas’’ fotosesiją.
 
Merginos, kokia jūsų nuomonė apie natūralius produktus?
 
Francesca: Deja, bet šiuo metu gyvename pasaulyje, kuriame viskas modifikuota nenatūraliomis cheminėmis medžiagomis ir nors iš pirmo žvilgsnio jos atrodo nepavojingos, iš tiesų daro didelę žalą. Džiaugiuosi, kad buvau supažindinta su prekės ženklo ,,Greenas’’ plaukų priežiūros priemonėmis, nes esu įsitikinusi, kad natūralūs bei organiški produktai yra geriausi mūsų sveikatai.
 
Nicola: Pirmenybę teikiu natūraliems produktams, kadangi esu pakankamai jautri daugeliui cheminių agresyvių medžiagų kosmetikos priemonėse. Mano manymu, prekės ženklų, kuriančių natūralius kosmetikos produktus, turėtų tik daugėti.
 
Kaip Jūs rūpinatės savo natūraliu grožiu?
 
Nicola: Savo plaukams naudoju natūralias priemones plaukams ,,Greenas’’. Naudojant jas, sugrįžo natūralus plaukų spindesys o ir žinau, kad jos visiškai nekenkia mano plaukams. Besirūpindama savo veido oda, mėgstu eksperimentuoti, tad reguliariai darausi natūralias kaukes iš medaus, cirtinos, graikiško jogurto, cinamono, kokosų aliejaus ir pan.
 
Francesca: Nors visai neseniai į savo kasdienio grožio ritualus įtraukiau ,,Greenas’’ plaukų priežiūros produktus, jau galiu džiaugtis ženkliai pagerėjusia mano plaukų sveikata. Grįžo natūralus plaukų blizgesys, sveika išvaizda.
 
Natūralūs bei pažangūs ,,Greenas’’ produktai populiarėja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kaip Jūs sužinojote apie šiuos produktus, kokia Jūsų nuomonė apie juos?
 
Francesca: Pirmiausia, apie ,,Greenas’’ sužinojau per prekės ženklo fotosesiją Maltoje. Jos metu stilistės naudojo šios linijos produktus ir aš buvau sužavėta jų poveikiu. Vėliau turėjau galimybę juos naudoti kurį laiką ir turiu pripažinti – susižavėjimas produktais nedingo, o dar labiau sustiprėjo.
 
Nicola: Apie prekės ženklą ,,Greenas’’ sužinojau iš vieno draugo Maltoje, kuris šiuos produktus pradėjo naudoti būdamas Lietuvoje. Jų realus poveikis plaukams bei galvos odai jam labai patiko, jis ir tapo vienu iš prekės ženklo kampanijos fotosesijos Maltoje organizatorių.
 
Papasakokite daugiau apie šią fotosesiją Maltoje.
 
Francesca: Fotosesija vyko vienoje iš vilų kvapą gniaužiančios Maltos gamtos apsuptyje. Komanda, su kuria dirbome, buvo itin profesionali, tad mėgavausi kiekviena darbo minute. Tikiuosi, tai atsispindi ir šios fotosesijos nuotraukose. 
 
Nicola: Buvo ne tik nuostabi patirtis, bet ir labai linksmas laikas, dirbome su puikia komanda gražioje vietoje, tad viskas vyko labai sklandžiai, profesionaliai.
 
Grįžkime prie kasdienių grožio ritualų – ar skaitote produktų etiketes? Ar Jums svarbu naudoti sveikatai nekenksmingus produktus?
 
Francesca: Taip, man tai yra svarbu, todėl prieš pirkdama produktą, visada perskaitau etiketę pakuotės nugaroje, kur nurodyta sudėtis. Manau, visiems turėtų būti aktualu žinoti, kokie ingredientai naudojami vienuose ar kituose produktuose. Žinoma, nepakanka tik skaityti, svarbu domėtis bei žinoti, ką reiškia vienos ar kitos sudedamosios dalys, net ir tos, kurias girdime pirmą kartą.
 
Nicola: Kaip ir minėjau anksčiau, aš esu labai jautri, todėl prieš įsigydama naują kosmetikos produktą, visada skaitau jo etiketę bei sudėtį. Labai svarbu žinoti, ką tu perki ir ką tepi ant savo kūno ir tai liečia ne tik jautrius žmones (tokius, kaip aš), bet kiekvieną mūsų. Mūsų kūnas gali iš karto ir neparodyti neigiamos reakcijos naudojant sintetines chemines medžiagas, tačiau su laiku tai sukels negrįžtamą žalą odai ir plaukams.
 
Kaip jūs galvojate, kokios yra didžiausios jūsų tautiečių plaukų problemos?
 
Nicola: Viena didžiausių problemų mūsų šalyje – tai itin drėgnas klimatas, dėl kurio pučiasi ir garbanojasi mūsų plaukai. Ir nors galime pasidžiaugti storais, tankiais plaukais, vistik mūsų saulėtas ir šiltas klimatas daro jiems didelę žalą.
 
Francesca: Turbūt daugelis sutiktumėte, kad Maltoje turime didelę drėgmės problemą. Todėl plaukų priežiūros produktai, kurie kovotų su drėgno oro pasekmėmis, mums būtų labai naudingi bei tikslingi. Dar mums svarbūs produktai, apsaugantys plaukus nuo jūros vandens bei saulės padaromos žalos.
 
Ar natūralūs ir nekenksmingi sveikatai produktai populiarūs Maltoje?
 
Francesca: Aš tikiu, kad didžioji visuomenės dalis tikrai teiktų pirmenybę ekologiškiems produktams, jei jie žinotų, kokią žalą sveikatai daro kenksmingi gaminiai. Ir tai pasiekti galima per švietimą bei sąmoningumo didinimą. Kuo daugiau žmonės žinos, tuo dažniau jie rinksis ekologiškus produktus.
 
Nicola: Manau, kad dabar žmonės, norintys naudoti natūralius produktus mūsų šalyje, jau turi didesnį jų pasirinkimą, tačiau dar tikrai reikia daug ką nuveikti šioje srityje (šypsosi).
 
Prekės ženklo kūrėjos jau ruošiasi savo sekančiam vizitui į Maltą, kur spalio 22 dieną vyks grožio konkursas ,,Miss Intercontinental Malta 2017’’. Konkurse prie komisijos narių prisijungs ir Olga Wiseman, kuri vertins dalyvių natūralų grožį ir profesionalumą.


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Grožio procedūras atliekantys gydytojai teigia, kad pacientus darosi vis sunkiau kuo nors nustebinti. Naujos technologijos vis plačiau apgaubia grožio sritį, todėl atsiranda dar naujesnių ir patogesnių būdų, galinčių prisidėti prie odos puoselėjimo. Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė...

Apie tai, kaip svarbiausias metų šventes sutinka pasaulyje dėl savo nestandartinės išvaizdos išgarsėjęs modelis Rasa Ciūnė, buvo galima išgirsti Kauno butiko „Closté Clothes Boutique“ trečiojo gimtadienio šventėje, kur ne tik grožėtasi Ingos Budrienės dekoracijomis, vaišintasi Dovilės Valentienės...

Tyrimai rodo, kad trys šampano taurės per dieną gali padėti išvengti demencijos ir Alzheimerio ligos atsiradimo. 

reklama

reklama