Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Lap 10, 2017 13:34

Jubiliejiniame Juozo Statkevičiau šou triumfavo pasaulinio garso modeliai! (foto galerija)


Vakar, žymus Lietuvos dizaineris, Juozas Statkevičius šventė jubiliejų. Dešimtasis kolekcijos pristatymas pasirodė ant sostinės podiumo. Lietuviai turėjo progą ne tik išvysti J. Statkevičiaus kurtą 2018 metų pavasario/vasaros kolekciją, bet ir prisiminti visų dešimties kolekcijų akimirkas. Renginio pradžioje buvo transliuojamas video klipas su prisiminimais apie praėjusias kolekcijas, buvo galima pamatyti to meto tendencijas ir dizainerio kūrybos vystymąsi. 

Garsiausias Lietuvos dizaineris pristatė labai kontrastingą, įvairiaspalvę ir plačią kolekciją. Joje buvo tiek laisvalaikio, tiek vakarinių kostiumų. Labiausiai kolekcijoje sužibėjo balta, raudona, juoda ir kreminė spalvos. Skirtingi siluetai, išskirtinės drabužių detalės ir netikėti sprendimai privertė aikčioti ir ploti. Tamsus podiumas tapo baltu, trijų aukštų mados pasauliu. 
 
Podiumu žygiavo garsūs Lietuvos veidai, tokie kaip Asta Valentaitė, Simona Burbaitė, Karolina Meschino ir jos vaikinas Jonas Misevičius bei daugelis kitų garsių Lietuvos modelių. Ant podiumo triumfavo net ir pasaulinio garso modeliai, tokie kaip Edita Vilkevičiūtė, Ditė Antanaitytė ir Aistė Misevičiūtė.
 
Lyg iš kosmoso nusileidusi dešimtoji kolekcija buvo visiškas kontrastas devintajai, lietuvybe alsuojančiai J. Statkevičiaus kolekcijai. 
Laukite tęsinio!
 
Nuotraukos Vilmanto Morkvėno (LTlife.lt)


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Grožio procedūras atliekantys gydytojai teigia, kad pacientus darosi vis sunkiau kuo nors nustebinti. Naujos technologijos vis plačiau apgaubia grožio sritį, todėl atsiranda dar naujesnių ir patogesnių būdų, galinčių prisidėti prie odos puoselėjimo. Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė...

Apie tai, kaip svarbiausias metų šventes sutinka pasaulyje dėl savo nestandartinės išvaizdos išgarsėjęs modelis Rasa Ciūnė, buvo galima išgirsti Kauno butiko „Closté Clothes Boutique“ trečiojo gimtadienio šventėje, kur ne tik grožėtasi Ingos Budrienės dekoracijomis, vaišintasi Dovilės Valentienės...

Tyrimai rodo, kad trys šampano taurės per dieną gali padėti išvengti demencijos ir Alzheimerio ligos atsiradimo. 

reklama

reklama