Orai Vilniuje
Ketvirtadienis 2017.11.23
Lap 12, 2017 08:44

Geriausias laikas miegui – pagal Jūsų zodiako ženklą


Kai kurie žmonės astrologiją nurašo kaip nepagrįstą išsimanymą, tačiau mokslininkai jau kuris laikas studijuoja skirtingų zodiako ženklų ypatybes ir tai, kaip jos įtakoja jų miego įpročius ar net sutrikimus, pvz.: narkolepsija (staigūs miego priepuoliai) ir t.t. 

Mes esame užprogramuoti: turime savo pomėgius, idėjas ir principus. Kai kurie iš jų gali būti formuojami, o kiti lydi mus visą gyvenimą. Tai pasakytina ir apie tai, ką mes valgome, kaip mes reaguojame į situacijas, ką mes dėvime, ir net kaip mes miegame. Daug ką įtakoja astrologiniai faktoriai – mūsų zodiako ženklai.
 
Kiekvieno zodiako ženklo charakteris yra skirtingas, kiekvienam reikalingas skirtingas miego per parą laikas ir, atitinkamai, valanda, kurią reikėtų užmigti. Kai kurie ženklai užmiega labai greitai, kiti ilgai kankinasi įbedę akis į lubas. Atsibudę ryte vieni jaučiasi žvalūs ir iškart gali kibti į darbus, o kai kuriems reikia laiko, kad pilnai atsibustų. Tai reiškia, kad pvz. Mergelės ir Žuvys nėra pati tinkamiausia pora, nes šie ženklai miegoti turėtų eiti labai skirtingu metu. 
 
Įsivaizduokime, kad žadintuvo signalas jus turi pažadinti 07:00 ryto. 
 
Žemiau, pagal savo zodiako ženklą rasite informaciją, kuriuo metu geriausiai užmigti, kad pakankamai pailsėtumėte ir jaustumėtės gerai.  
 
• Avinas: 02:00 – 03:00
 
Avinas yra zodiako ženklų kūdikis, kurio būdo bruožai dažnai primena vienturčio vaiko, todėl Avinai mėgsta, kad visi jiems nusileistų, o jie darys taip, kaip jiems atrodo tinkamiausia. Avinai gali išsiversti ir su 4-5 miego valandomis per naktį, todėl gali eiti miegoti vėlai – kad ir 3 val. ryto, o ryte jaustis puikiai pailsėję ir žvalūs. Žinoma, nuolatos miegant tik po keletą valandų Avinai gali pradėti darytis irzlūs ir kaprizingi – kaip tikri kūdikiai. Iš esmės, 4-5 valandos miego yra pakankamai, bet pasistenkite bent kelias dienas per savaitė išsimiegoti 6 ar daugiau valandų. 
 
• Jautis: 23:00
 
Jaučiams reikia bent 7 valandų miego per dieną, todėl šis ženklas keliauti į miego karalystę gali jau 23:00 val. Jaučiams dažniausiai reikia šiek tiek laiko ryte, kad galėtų pilnai atsibusti ir pradėti savo dieną, todėl eiti miegoti reikėtų 23:00 val., o pradėti atsibudimo procesą apie 06:00 val. Jaučiams taip pat reikalingas švelnus žadinimas, siekiant teigiamai nusiteikti laukiančiai dienai, todėl pasistenkite pasirinkti kuo švelnesnį žadintuvo signalą ar įspėti partnerį, kad ryte žadintų švelniai. 
 
• Dvyniai: 01:00
 
Šioms dvilypėms asmenybėms reikia nuo 2 iki 12 valandų miego per dieną, vadinasi vidutiniškai per naktį Dvyniai turėtų išmiegoti 6 valandas. Geriausias laikas Dvyniams užmigti – 01 val. Dvynių protas nuolatos sukasi, generuoja idėjas, retai kada nurimsta, todėl svarbu pasiruošti miegui ir sąmoningai „atsijungti“ nuo išorinio pasaulio, kitaip Dvyniai išvis liks be miego. Meditacija ir visos elektronikos, kuri gali trukdyti miegui išjungimas Dvyniams dažniausiai padeda gerai pailsėti ir išsimiegoti. 
 
• Vėžys: 23:00
 
Naminukai Vėžiai nori ramaus miego, savo jaukioje ir saugioje aplinkoje - šiems ženklams reikia bent 8 valandų, kad atsibustų pailsėję. Vadinasi, Vėžiai vėliausiai turėtų užmigti apie 23:00 val. Iš ties Vėžiams dieną geriau pradėti išmiegojus tarp 9 ir 10 valandų, bet dėl įvairių sąlygų tai ne visada gali pavykti.  
 
• Lūtas: 00:00
 
Liūtai geriausiai jaučiasi naktį išmiegoję 7 valandas, bet ne visada jiems tiek prireikia, todėl užmigti vidurnaktį Liūtams kartais gali būti kiek ankstoka. Liūtai yra labai stiprūs emociškai, todėl jiems nereikia tiek miego, kiek daugumai kitų zodiako ženklų. Jei Liūtas vakare eina į teatrą, tada į koncertą, o po to dar apsilanko vakarėlyje – ne bėda kristi į lovą paryčiais ir pamiegoti vos keletą valandų – Liūtus pakrauna geros emocijos, pagyros, būvimas dėmesio centre. Nepaisant to, net ir charizmatiškiesiems Liūtams reikia atsigriebti už prarastas miego valandas, o jau tada reikalinga visiška tamsa, tyla ir ramybė. 
 
• Mergelė: 04:00
 
Mergelėms pakanka vos kelių valandų miego, todėl užmigti jos gali kad ir 04 val. ryto. kelias naktis iš eilės ir vis tiek jaustis puikiai. Nepaisant to – besilaikant tokio miego ciklo ilgą laiką, Mergelės galiausiai pervargs. Jei esate šio ženklo atstovas – išnaudokite šią savo ypatybę ir naudokite ją tik tada, kada jos tikrai reikia, o patys būsite įsitikinę, kad vos kelių miego valandų tikrai pakaks. Kitomis dienomis rekomenduojame išsimiegoti kiek daugiau. 
 
• Svarstyklės: 23:00
 
Svarstyklėms reikia užmigti 23:00 val. – šitaip šio ženklo atstovai gaus geras 8 valandas miego. Svarstyklės labai daug laiko praleidžia balansuodamos, siekdamos pusiausvyros ir bandydamos su visais sutarti, todėl dienos pabaigoje jos dažnai būna išsekusios. Norint atgauti jėgas - reikia daug miego. Beje, Svarstyklės labai mėgsta estetiką, todėl graži miego vieta – didelis pliusas kokybiškam šio ženklo poilsiui. 
 
• Skorpionas: 22:00
 
Skorpionai dažnai užmiega sunkiai, o ryte keliasi dar sunkiau. Kad gautų pilnas 8-ias valandas miego ir dar liktų laisva valanda ramiam prasibudinimui – šio ženklo atstovai turėtų miegoti 22:00 val. Žinoma, tai taikoma tuo atveju, jei jiems reikalingas pilnas nakties miegas, bet Skorpionams ne visad to prireikia. Gi tam buvo išrasta kava! Reikalui esant savo miego valandą Skorpionai gali nustumti tolyn tiek, kiek reikalinga, ir tai jiems nesukels didelių rūpesčių ar nepatogumų. 
 
• Šaulys: 01:00
 
Vidutiniškai Šauliams reikia bent 6 valandų nakties miego, vadinasi užmigti reikėtų apie 01 val. Bet kuriuo atveju – Šaulys yra labai energingas ženklas, kuris gali puikiai ištverti kelias dienas visiškai nemiegojęs, ar pamiegojęs vos keletą valandų, o kad atsistatytų po tokio nemigos maratono jam pakaks tik 6 valandų. Šauliams reikia tiek miego – kiek jie gali sau leisti, šis ženklas retai kada pritrūks energijos, kad ir kokios būtų sąlygos. 
 
• Ožiaragis: 00:00
 
Ožiaragiams reikia bent 7-8 valandų poilsio per dieną. Jei keltis reikia 7 val. ryte – miegoti šio ženklo atstovams reikia jau vidurnaktį, kad kitą dieną jaustųsi pailsėję ir išsimiegoję. Kad geriausiai pailsėtų, Ožiaragiams reikia įsitaisyti šiltai ir jaukiai. 
 
• Vandenis: 03:00
 
Vandeniai yra vieni iš energingiausių zodiako ženklų, todėl naktį gali eiti miegoti 03 val. ir jaustis taip, lyg būtų išmiegoję visą naktį. Vandeniams, dėl savo energingumo, dažnai reikia gerokai pavargti kol užmiega, todėl rekomenduojame prieš einant į lovą pasimėgauti karšta vonia, meditacija ar atlikti specialių jogos pratimų.
 
• Žuvys: 21:00
 
Intravertiškos prigimties Žuvys daug laiko praleidžia tyrinėdamos savo vidinį pasaulį, o miegoti gali nors ir 18 valandų per parą. Žinoma, realiame pasaulyje  tai yra beveik neįmanoma, bet Žuvims derėtų pamiegoti bent 10 valandų, kad jaustųsi gerai. Vadinasi į sapnų karalystę iškeliauti reikėtų ne vėliau kaip 21 val. Miegas Žuvims yra kaip vaistas – išsimiegoję šio ženklo atstovai atstato savo dvasinio pasaulio neramumus, kurie juos kankina dienos metu. Neretai Žuvys užmiega sunkiai, o miega neramiai, todėl reikėtų pasirūpinti ramia ir tylia miego aplinka. 
 
Saldžių sapnų!


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Grožio procedūras atliekantys gydytojai teigia, kad pacientus darosi vis sunkiau kuo nors nustebinti. Naujos technologijos vis plačiau apgaubia grožio sritį, todėl atsiranda dar naujesnių ir patogesnių būdų, galinčių prisidėti prie odos puoselėjimo. Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė...

Apie tai, kaip svarbiausias metų šventes sutinka pasaulyje dėl savo nestandartinės išvaizdos išgarsėjęs modelis Rasa Ciūnė, buvo galima išgirsti Kauno butiko „Closté Clothes Boutique“ trečiojo gimtadienio šventėje, kur ne tik grožėtasi Ingos Budrienės dekoracijomis, vaišintasi Dovilės Valentienės...

Tyrimai rodo, kad trys šampano taurės per dieną gali padėti išvengti demencijos ir Alzheimerio ligos atsiradimo. 

reklama

reklama