Orai Vilniuje
Antradienis 2017.12.12
Lap 17, 2017 18:13

Sezzy RnB muziką sugrąžins į naktinį gyvenimą!


Tarptautinis repo ir RnB atlikėjas grįžta į sostinės sceną! Tam jis yra paruošęs unikalią ir jau ne vienoje pasaulio valstybėje patikrintą ir pamėgtą programą. Tai scenos pasirodymas, specialiai skirtas naktiniams vakarėliams, kurį sukūrė pats Sezzy.

Prieš du metus Sezzy pasirodė Turkijos geriausiuose vakarėliuose ir aukščiausios klasės naktiniuose klubuose. Po šių pasirodymų, jo šou buvo užsakytas daugybėje skirtingų šalių: nuo Turkijos rinkos iki Baltijos šalių, JAV, JAE ir daugybės ES valstybių. Po šių koncertų jo populiarumas vis dar sparčiai auga ir socialinėje erdvėje. Be savo kūrinių, jis atlieka ir muzikos dievaičių populiariausių kūrinių, tokių kaip Queen's "We will rock you", Jay-Z ir Kanye West "Niggas in Paris" bei Beyonce "Crazy in love" remiksus. 
 
„Visų pirma, mano nuomone, RnB muzika Vilniuje yra gerokai apmirusi. Ilgus metus būdamas RnB ambasadoriumi Lietuvoje aš nusprendžiau, kad jau atėjo laikas RnB „sugrąžinti į gyvenimą“. Radijuje jau galime išgirti RnB topų, tačiau tai jau kitoks RnB. 20 amžius jau praeityje. Laikas iškelti RnB į didžiąją sceną! Tai pradėsiu jau šį savaitgalį, Vilniaus naktiniame „Wall Street Avenue“ bare“ – sako Sezzy.
 
 
Didžiulio populiarumo tarp Turkijos ir Vidurio Rytų naktinio gyvenimo bendruomenės sulaukęs atlikėjas atlieka ne tik specialiai šou kurtus remiksus, bet ir visų laikų geriausius RnB, HipHop, Mashup garso takelius. Jo pasirodymuose taip pat galite išgirsti tokius kūrinius, kaip: "Up in here", "All the way up", "Purple Lamborghini", "Stronger", "Next Episode", "Bend Ova" ir daugelį kitų.
 
Atlikėjas sukuria nepaprastą energiją, su kuria atliekami garsūs kūriniai įgauna visiškai naujų spalvų. Nenuostabu, juk su šia programa atlikėjas per trijų mėnesių laikotarpį surengė net 65 pasirodymus. Vienas jų vyks jau šeštadienio naktį, Vilniaus restobare „Wall Street Avenue“ - daugiau apie renginį čia.


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Renginiai

Visos naujienos

Sausio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks septintieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017. Šiuo renginiu kasmet siekiama parodyti visą lietuviškos muzikos spektrą, nuo šių dienų scenos užkariautojų iki tų, kurie dėjo pamatus lietuviškos muzikos industrijai ir tų, kurie nieko nebijo.

Kalėdos – stebuklingas metas. Kuomet širdį šildo artimųjų meilė ir dėmesys bei šventinė nuotaika. Kad gražiausia metų šventė būtų dar įspūdingesnė, sostinės gyventojai ir svečiai visą Gruodžio mėnesį galės džiaugtis šventiniais renginiais: spektakliais, mugėmis, koncertais, įvairiais...

Šiemet vyksta Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos signataro, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio ginkluotųjų pajėgų vado, brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago 60-ųjų žūties metinių minėjimai. 

reklama

reklama