Orai Vilniuje
Antradienis 2017.12.12
Lap 21, 2017 11:13

Išskirtinės išvaizdos modelis Rasa Ciūnė svarbiausias metų šventes mini prabangiai


Apie tai, kaip svarbiausias metų šventes sutinka pasaulyje dėl savo nestandartinės išvaizdos išgarsėjęs modelis Rasa Ciūnė, buvo galima išgirsti Kauno butiko „Closté Clothes Boutique“ trečiojo gimtadienio šventėje, kur ne tik grožėtasi Ingos Budrienės dekoracijomis, vaišintasi Dovilės Valentienės išskirtiniais desertais, bet ir įvertinta, kaip puoštis sutinkant šių metų Kalėdas bei Naujuosius metus rekomenduoja stilistė Ernesta Jorudė. 

Daug po skirtingus žemynus keliaujanti R. Ciūnė pasakojo, jog ne sykį senųjų ir naujųjų metų sandūros akimirką sutiko užsienyje. Ji pastebėjo, kad vienuose kraštuose gruodžio 31 – osios vakaras praleidžiamas kuo audringiau, o privalomas vidurnakčio akcentas būna fejerverkai. Tuo tarpu yra vietovių, kur sausio 1 – oji išaušta lyg nieko ir nebūtų nutikę. 
 
“Jau keleri metai Naujuosius metus sutinku prabangiai, - su šypsena pasakojo R. Ciūnė, - Švenčiu namuose su pačiais artimiausiais žmonėmis! Kai ne kartą svarbias akimirkas esi praleidęs atskirai, supranti, kad tikroji prabanga nėra ikrais nukrauti stalai, paauksuotos lėkštės ar įspūdinga programa. Žmonės ir galimybė su jais ramiai pabendrauti – tai tikroji vertybė”. 
 
 Žinomas modelis su šypsena pridūrė – Naujųjų metų naktį neatsiverčia naujas tuščias gyvenimo puslapis, o viskas, ką esi prieš tai nuveikęs gero ar blogo, tebesitęsia. 
 
Kiek kitaip Naujuosius metus švenčia verslininkė Inga Budrienė. Ji rūpinasi, kad baruose, kurie priklauso Budrių šeimai, vyktų kuo įdomesnė teminė programa. Todėl ji kasmet pas dizainerius užsisako specialią aprangą. 
 
“Net jei neorganizuotume renginio patys, sutinkant Naujuosius metus norėčiau pasipuošti. Kiek kitaip yra per Kalėdas, kuomet laiką leidi su artimaisiais ir “karščiausių” sezono madų žinių demonstruoti nereikia”, - patikino I. Budrienė. 
 
„Closté Clothes Boutique“ įkūrėja ir stilistė E. Jorudė atskleidė, jog šįmet paisančiosios aktualiausių aprangos tendencijų, dėmesį turėtų atkreipti į raudonos ir kupranugario vilnos spalvos rūbus. Itin madinga drabužius derinti taip, kad visi jie būtų vienodo tono. 
 
Dar vienas „topas“ – itin išskirtiniai aksesuarai, kurie aprangą paverčia neatpažįstama. Tai gali būti prisegamos rankovės, rankogaliai, apykaklės, sagės, koljė. 
 
„Tai bus svarbu ir toms, kurios į šventinį vakarėlį skubės iš darbo bei neturės laiko persirengti.  Juk rankinėje visuomet atsiras vietos stiliaus detalei“, - neabejojo E. Jorudė. 
 
Vienas iš stilistės pristatytų derinių – kupranugario vilnos spalvos suknelė ir paltas. Kompozicija pagyvinta modeliui avint aukso spalvos batelius, o rankos laikant bordo spalvos rankinę. 
 
Dar vienas aprangos variantas – romantiškesnis. Švelnios rožinės spalvos džinso suknelė ir tokio paties atspalvio paltas. Prie suknelės yra prisegamos plunksnomis dekoruotos rankovės. 
 
Trečias derinys – raudona suknelė su prisegamomis juodomis rankovėmis. Neatsiejamas akcentas – juodas paltas su raudonu pamušalu bei kailinė apykaklė. 
 
Sutinkant Naujuosius rekomenduojama vilkėti blizgių audinių drabužius. Taip pat nepamiršto kailio detalių. 


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Gyvenimo stilius

Visos naujienos

Stilingų laisvalaikio drabužių prekinio ženklo „SbyS“ įkūrėja Simona Starkutė patogiais ir stilingais drabužiais jau papuošė išties daug žmonių. Visi nori atrodyti gražiai ir stilingai, o laisvalaikio drabužiai yra tokie universalūs, jog tinka įvairiausioms progoms – net scenai.

Ar yra žmonių kurie nenori būti sėkmingais? Na, išties yra keletas tokių, kurie norėtų praleisti savo dienas, žiūrėdami televizorių, valgydami, miegodami ir nieko daugiau neveikdami. Laimei, daugelis nori pasiekti didelių tikslų ir būti pavyzdžiu ateities kartoms. Bet ar jūs darote viską, kas...

Šiuolaikinės moters pasiruošimas šventėms toli gražu nebesiejamas su „bigudukais“ plaukuose. Šiemet atrodyti šventiškai bus kur kas lengviau, nes pasaulinės tendencijos diktuoja moterims palankias madas. Lengvi ir purūs plaukai, lengvos garbanos ir pažangi plaukų fiksacija be suklijuotų plauko...

reklama

reklama