Orai Vilniuje
Antradienis 2017.12.12
Lap 21, 2017 12:22

Žinomi vyrai atskleidė, ko niekada nenorėtų gauti dovanų


Stipriausias žmogus pasaulyje Žydrūnas Savickas, verslininkas Ugnius Kiguolis, baleto primarijus Nerijus Juška, ledo skulptorius Mindaugas Tendziagolskis ir daugybė kitų vyrų, dalyvavusių lietuviškų kvepalų ir namų kvapų gamintojo „Aromika“ būtent jiems surengtame renginyje, atviravo ne tik apie tai, kokius aromatus patys mėgsta, bet ir ko niekada, o ypač per pagrindines metų šventes, nenorėtų gauti dovanų. 

„Arbatėlės, sausainukai iš parduotuvės, magnetukai ant šaldytuvo ir alkoholiniai gėrimai – man tai pačios nesuprantamiausios ir nelaukiamos dovanos“, - patikino N. Juška. 
 
Kvepalais artimieji, draugai ir gerbėjai garsųjį baleto šokėją yra palepinę ne kartą, todėl jų pirkti pašnekovui iki šiol nėra tekę. N. Juška patikino – dovanojantieji tiksliai žino, ką jis mėgsta, o neabejingas primarijus yra citrusų dvelksmui. 
 
„Dar būna ne tik asmeninių dovanų, bet ir skirtų šeimai. Su Agne visada vertiname namų kvapus“, - sakė N. Juška. 
 
Ž. Savickas pabrėžė, jog dovanos tiek vyrams, tiek moterims turėtų būti gerai apgalvotos. „Vyrai tikrai atkreipia dėmesį į tai, ką gauna, bet gal savo emocijų viešai neparodo. Dovanos turi būti prasmingos, o suvenyrai, nenaudingos smulkmenos turbūt nedžiugina nieko“, - sakė žinomas sportininkas. 
 
Jam blogiausia dovana – kūno priežiūros priemonės, nupirktos per Kalėdinius išpardavimus eilinėje parduotuvėje. Ž. Savickas nuo vaikystės džiaugiasi, kai kas nors jam įteikia megztas kojines, pirštines, šaliką ar kepurę. „O skanus naminis pyragas ir keksiukai... Super dovana!“, - patikino pašnekovas. 
 
U. Kiguolis taip pat pritarė Ž. Savickui, rekomenduodamas mylimiems vyrams nedovanoti niekučių, skutimosi peiliukų ir putų. „Prasminga dovana visada yra laukiama. Pavyzdžiui, pastaruoju metu mano namuose atsiranda vis daugiau tam tikrą energetinę reikšmę turinčių natūralių akmenų“, - sakė U. Kiguolis. 
 
M. Tendziagolskis patikino nesidžiaugiąs, jei kas nors jam įteikia dušo želė. „Jos dažniausiai taip ir nenaudoju...“, - sakė ledo skulptorius. Kartais M. Tendziagolskis dovanų gauna ir kvepalų. Jo nuomone – tai solidus artimojo įvertinimas, bet su sąlyga, kad tiksliai žinoma, ką jis mėgsta. 
 
„Pastaruoju metu pirmenybę teikiu senos bažnyčios, ąžuolo, smilkalų kvapui. Turiu ir lietuviškų kvepalų, kuriuos pats maišydamas, galiu sustiprinti vieną ar kitą tą dieną man imponuojančio aromato natą“, - sakė M. Tendziagolskis. 


Grįžti


Skaitomiausi straipsniai:


Liko visai nedaug iki didžiojo švenčių maratono. Prasidėsiantis kalėdinių švenčių periodas ne vienai susuks galvą – o ką gi rengtis? Supermodelis Simona Starkutė pristato aštuonis skirtingus  šventinius įvaizdžius, kurie tikrai įkvėps savojo stiliaus beieškant.  

Mergina, kuri niekada nenorėjo būti panaši į kitas pramogų pasaulio žvaigždes, vertinanti galimybę kurti ir savo unikalumu įkvėpti kitus. Ji – Viktorija Šaulytė, žinoma Lietuvos stilistė, šiandien pasitinkanti savo 24-tuosius metus. Stilistė tikina, jog jos gyvenime kaip niekada vyrauja harmonija...

Pozityviai nesuteikusiems žmonėms skirtame vakarėlyje, surengtame Kauno restorane “Optimistai”, apsilankiusi dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė turėjo laiko ne tik surengti savo pasirodymą, bet ir pasimėgauti specialiai renginiui sukurtais virtuvės šefo Mindaugo Mizaro patiekalais. 

reklama

reklama